2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aaa ben hiç anlamadım bu işi bence kesinlikle pik değil bi de siz bakın. Dünküler pik ise bugün çatlamaya mı geçmiş nolmuş. Dünküleri de ekledim
Canım benım keske ınovıtanın testlerınden alsaydın.ben bunları hıc anlayamıyorum malesef:KK43: ınovıta en ıyısı bu konuda cookk belırgın cıkıyor pık olunca aklında soru ısaretı kalmıyor

Canım benım keske ınovıtanın testlerınden alsaydın.ben bunları hıc anlayamıyorum malesef:KK43: ınovıta en ıyısı bu konuda cookk belırgın cıkıyor pık olunca aklında soru ısaretı kalmıyor
İnnovita kullanıyodum da bu ay yapmayacaktım güya o yüzden almadım sonra dayanamayınca koştur koştur eczaneden bunu aldım 😂

Aaa ben hiç anlamadım bu işi bence kesinlikle pik değil bi de siz bakın. Dünküler pik ise bugün çatlamaya mı geçmiş nolmuş. Dünküleri de ekledim
Bence dünkü pikti canim catlamaya gecmis. Bu testin piki boyle demekki incecik😊 ama koyulugunda sorun yoktu zaten dunkunun. Hadi hayirli olsun sabahki iliskiden tutma ihtimali var. Ama senin yerinde olsam bir de yarini kesin degerlendirirdim

Canım sayısı çok düşük
İleri hız iyi gibi geldi en az %36 olması gerekiyor diye biliyorum ama sayısı çok düşük eşimin sperm değerleri 60 milyon iken laboratuvar hatası 6 milyon yazmışlardı doktorumuz sayı düşük doğal gebelik zor oluşur demişti sonra diğerinden toplam 180 milyon diyince labı aramistik yanlış yazmışız 60 milyon olucak demişler ki sizin 2,8 milyon gibi gözüküyor ama korkmayin ek takviyeyle falan duzeltirsiniz inşallah :) M melikebyhn12

X