2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

ama başak burcu da yorar insanı. hep bir eleştiri halinde, hiç bir şeyi beğenmez, her bir halta karışır. zor tarafı da var :) eşim yengeç ben başak ancak böyle dengeliyoruz birbirimiz :KK70:
Bende başak burcuyum zoruz gerçekten ☹️ eşim de terazi artık dengeliyormuyuz bilmiyorum 🤣 yükseleni de yengeç 🤭

Canım zaten benim bı tuhaftı anlamadım sabah pik öğlen silik 3 gün sürdü 😅 yumurtlama akıntısı da göremedim ona göre de yorum yapamiyorum. Göğüslerim çok büyüdü ve dokununca ağrı var biraz, acaba vücudum kendini hamile sanmayi abartıp regl olmayı mi unuttu diyorum 😂 16 sindan sonra 2 güne bir şeklinde devam etmedik tutmuşsa o zaman tutmuştur da onun da çıkması gerekmez miydi 🙄
Bellı olmaz kuşum o.sperm 5 gune kadar yasıyor diyor buyuklerımız😊😊😁🐣🐣

Gögsüm yuruken bıle agrıyoor bu bıııır ıkıncısıde kasıklarıım cok fenaaa bu da ıkıııı 😂😂😂ıkıncı ılıskıyı yapmadım totem olsun koca ayda tek ılıskı bıde bu sekıl deneyelım😂😂 melegim can melegim can melisaa93 melisaa93
Kız yerim ben seni inşallah bebiş sinyalidir bunlar. Aşüre ayına girdik bugün allahım bu mübarek ayda hepimizin dualarını hayırlısı ile kabul etsin gönlümüzden geçenleri nasip etsin. Benimde gögsüm sızlıyorrrr bu birrrrr kasıgıma agrı girip çıkıyor buda ikiiii bizde olsun ye her gün yaptık busa üçççç totem olsun 😂😂😂

Canım ben de senin gibi endişeliyim. Dün olmam gerekti olmadı demek ki yarın olcam demiştim gelen giden yok hala, hafif karnım sızlıyor gibi ama çok hafif hiç regl olacakmışım gibi değil
Kızlar bende sizin gibiyim bugün olmam gerekiyordu ama hiç belirti yok test yaptım çıkmadı aklım allak bullak

Bence dun oglen pike cok yakin dun aksam pik. Bu sabahki de pike yakin silinmeye baslamis. Yani aksam yapsan buyuk ihtimalle daha da silinmis olur gibi geliyor bana.
Anladım kuzum. Belki aksam yaptıgımda daha da kızaracak daha pik bile olmamıştır benim işim yine bi sonraki teste kaldı 😂

Kuzum varsayalım dün pikti. Bugün çatladı, yumoşun hala seninle birlikte. Pikten önceki ilişkiden kalan sperm ile çoktan döllenmiş bile olabilir. Ya da bugün olacak ilişki ile döllenecek 🥰
Benim sana attığım pik görseli vardı ya hani. Ben o gün sıvı alımıma ve idrar tutmama hiç dikkat etmemiştim öyle koyu çıkmıştı.
Bence bu daha yeni pik olacak
Bebiş ben en son mesajına katılıyorum çünkü senin attığına bakılırsa benimki daha pik’i görmedi. Zaten bu sabah değerlendirdik pikse de çatlıyorsa da yakaladım😂

X