2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Hahaha ben de eylüle denk gelir sonbahar iyi olur başak falan olur diyordum 😂 plana göre doğum zamanı yaklaştı kendisi ortada yok😂😂
ben de başak olmasını çok istiyordum kendim başak olduğum için en güzel burçlardan biri sanıyordum :KK70: bir öğrendim ki burada meğerse başaklar sevilmezmiş :KK70:

Ben pik günü ilişkiyle hamileydim test yaptığım zamanla tutuyordu bat, siliklesme zamanı falan. Şimdi 14u öğlen silik gibi 15i femometere göre %68 falan 16sı da iyice 20lere düşmüş. 16'si da sabahın köründe ilişki olmuştu demiştim ya 🤭😂 o kafamı karıştırıyor acaba olmuş olabilir mi diye. Çünkü siliklestiği günü 1. Gün sayarsak 14. Günde regl olurdum dun ya da bugün olmam lazım hala bisey yok🙄
Tutmuş olabilir hiç belli olmaz bu işler😍Aslında en silik 16’sında gördüysen o günü mü 1.gün saymalısın acaba? Öyle sayarsan daha vaktin var çünkü.

ben de başak olmasını çok istiyordum kendim başak olduğum için en güzel burçlardan biri sanıyordum :KK70: bir öğrendim ki burada meğerse başaklar sevilmezmiş :KK70:
Eşim başak benim de yükselen başak 😂 bazen uyuz olsam da hoşuma gidiyor başak burcu mantıklı oluşu falan 😂 ben de duygu insanı değilim çocuğum da duygusal olmasın mantıklı olsun istediğim için galiba 😂

Kizlar bir haftadir belirtilerim var karin agrisi kasiklarda agri yanma sol tarafim kuvvetli batma var
Mide bulantisi koku hassasiyeti var dis agrisi yuz yanmasi ve tansiyon dusuklugu var bu bir hafta icinde yasadim idrar testi yaptim kan verdim negatif adetime 2 gun var olsa cikardi dimi? A Afratafrac

Eşim başak benim de yükselen başak 😂 bazen uyuz olsam da hoşuma gidiyor başak burcu mantıklı oluşu falan 😂 ben de duygu insanı değilim çocuğum da duygusal olmasın mantıklı olsun istediğim için galiba 😂
ama başak burcu da yorar insanı. hep bir eleştiri halinde, hiç bir şeyi beğenmez, her bir halta karışır. zor tarafı da var :) eşim yengeç ben başak ancak böyle dengeliyoruz birbirimiz :KK70:

Tutmuş olabilir hiç belli olmaz bu işler😍Aslında en silik 16’sında gördüysen o günü mü 1.gün saymalısın acaba? Öyle sayarsan daha vaktin var çünkü.
Aslında pik gördüğüm her günün ogleni silik gördüm 😂12si pik öğlen silik, 13ü pik öğlen silik, 14ü de öğlen silikti femometer de 15i ovulasyon isaretledi bugün bekliyorum ama gelen yok 🙄 belki de akşam gelir bilemedim 🤷🏼‍♀️ 16sini 1. Gün sayarsak da yarın olması lazım, dün oglenki idrarla innovita yaptım çizgi vardı guvenemedim bu sabah oncomed yaptim negatif olsa şimdiye çıkardı bence 🥺

ama başak burcu da yorar insanı. hep bir eleştiri halinde, hiç bir şeyi beğenmez, her bir halta karışır. zor tarafı da var :) eşim yengeç ben başak ancak böyle dengeliyoruz birbirimiz :KK70:
Ayneen tam olarak böyle 😂 en ufak bişeyde hemen eleştirir bu niye böyle diye illa ona mantıklı gelecek 😂 evde biseyi eleştirdiği zaman bu evde sadece ben yaşamıyorum diyorum geçiyorum artık 😂 ona da alışkanlık oldu ben bişey elestirdigim zaman bu evde sadece ben yaşamıyorum diyor 😂😂 böyle böyle dengeledik biz de 😅

Kız b
Aynen ben de çok kolay bişey sanıyordum bir şu ay yaparız şu ay doğar falan diyodum 🤭😂😂
Kız ben sırf akrep olmasın diye Ocak Şubat martı geçirip Nisan'da denemeye başlamıştım. Ne safmışım.. ben de şimdi hangi burç olursa kabulüm modundayım. İkizler ve akrep hiç istemezdim.

Kız b
Kız ben sırf akrep olmasın diye Ocak Şubat martı geçirip Nisan'da denemeye başlamıştım. Ne safmışım.. ben de şimdi hangi burç olursa kabulüm modundayım. İkizler ve akrep hiç istemezdim.
Aaa neden ikizleri istemiyorsun hangi burcsun 😅 ben de aslan istemediğim için kasımı atlamistim 😂😂

Kızlar nasılsınız bayadır giremedim gripten dolayı şükür biraz atlattım ama şimdide geçmeyen baş ağrım var coraspin vermişti drum diabet hastası olduğum için bebek zarar görmesin diye ama bende 10 gündür kullanmaya başladığımdan beri ağrı yaptı varmı kullanan sizdede baş ağrısı yaptımı

Aslında pik gördüğüm her günün ogleni silik gördüm 😂12si pik öğlen silik, 13ü pik öğlen silik, 14ü de öğlen silikti femometer de 15i ovulasyon isaretledi bugün bekliyorum ama gelen yok 🙄 belki de akşam gelir bilemedim 🤷🏼‍♀️ 16sini 1. Gün sayarsak da yarın olması lazım, dün oglenki idrarla innovita yaptım çizgi vardı guvenemedim bu sabah oncomed yaptim negatif olsa şimdiye çıkardı bence 🥺
O nasıl iş kız sabah pik öğlen silik hiç anlamadım ben onu 😂 15 ovulasyonsa zaten yarın bence günün kuzum

X