2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Gögsüm yuruken bıle agrıyoor bu bıııır ıkıncısıde kasıklarıım cok fenaaa bu da ıkıııı 😂😂😂ıkıncı ılıskıyı yapmadım totem olsun koca ayda tek ılıskı bıde bu sekıl deneyelım😂😂 @melegim can melisaa93 melisaa93
eğer hamile kalırsan çok güzel sürpriz olur :) sıfır beklentili aylarda geliyor ya bu sıpalar :KK70:

Bence dünkü pikti canim catlamaya gecmis. Bu testin piki boyle demekki incecik😊 ama koyulugunda sorun yoktu zaten dunkunun. Hadi hayirli olsun sabahki iliskiden tutma ihtimali var. Ama senin yerinde olsam bir de yarini kesin degerlendirirdim
Net çıkmamış az önce koyduğum tekrar çektim bak bi de kolaj yaptım size 🤭 sırasıyla dün öğlen-dün akşam-bugün öğlen. Bi de bunu yorumlar mısın kuzum sana zahmet

Eklentiler

• FC79E19D-CEA3-4CE1-A7AB-6C13ECA8213E.jpeg
    FC79E19D-CEA3-4CE1-A7AB-6C13ECA8213E.jpeg
    91,6 KB · Görüntüleme: 67
Yumurtlamayi bilsek dahi gecikme olabilir mi canım biliyor musun kist falan mı oldu yumurta çatlamadi mi acaba aklımda çok soru işareti var
Valla prof olan drum o testlere cok guvenme dedı çatlama konusunda yanı,yumurtanın sagı solu bellı olmaz benden demesı😁benım 8. Gun hıcbırı buyumemıstı ultrasonda yumurtanın sonra depar atmıs yumurtlamıs bı hafta sonra😂

Net çıkmamış az önce koyduğum tekrar çektim bak bi de kolaj yaptım size 🤭 sırasıyla dün öğlen-dün akşam-bugün öğlen. Bi de bunu yorumlar mısın kuzum sana zahmet
Bence dun oglen pike cok yakin dun aksam pik. Bu sabahki de pike yakin silinmeye baslamis. Yani aksam yapsan buyuk ihtimalle daha da silinmis olur gibi geliyor bana.

Valla prof olan drum o testlere cok guvenme dedı çatlama konusunda yanı,yumurtanın sagı solu bellı olmaz benden demesı😁benım 8. Gun hıcbırı buyumemıstı ultrasonda yumurtanın sonra depar atmıs yumurtlamıs bı hafta sonra😂
Canım zaten benim bı tuhaftı anlamadım sabah pik öğlen silik 3 gün sürdü 😅 yumurtlama akıntısı da göremedim ona göre de yorum yapamiyorum. Göğüslerim çok büyüdü ve dokununca ağrı var biraz, acaba vücudum kendini hamile sanmayi abartıp regl olmayı mi unuttu diyorum 😂 16 sindan sonra 2 güne bir şeklinde devam etmedik tutmuşsa o zaman tutmuştur da onun da çıkması gerekmez miydi 🙄

Merhaba kızlar bugün bat günüm olmadım halen test yaptım gebelikte yok halen acaba eczanedenmi test alsam bu testleri internetten vermiştim kafam çok karıştı ya

Eklentiler

• IMG_5248.jpeg
    IMG_5248.jpeg
    63,4 KB · Görüntüleme: 56
Aaa ben hiç anlamadım bu işi bence kesinlikle pik değil bi de siz bakın. Dünküler pik ise bugün çatlamaya mı geçmiş nolmuş. Dünküleri de ekledim
Kuzum varsayalım dün pikti. Bugün çatladı, yumoşun hala seninle birlikte. Pikten önceki ilişkiden kalan sperm ile çoktan döllenmiş bile olabilir. Ya da bugün olacak ilişki ile döllenecek 🥰

X