2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

O nasıl iş kız sabah pik öğlen silik hiç anlamadım ben onu 15 ovulasyonsa zaten yarın bence günün kuzum
Valla ben de 12si öğlen silik görünce şok gecirdim çünkü benim 2 gün pik olurdu ertesi sabah silinmiş olurdu. 3 gün sabah pik öğlen silik devam etti. Benim 13 gün sonra oluyor ama regl mesela 1 Şubat sabahı %129 demiş femometer o gün içinde de silindi zaten 14 Şubat regl olmuştum yine öyle olcak diye o şekilde hesaplamistim

Öyle canım tabi hayırlısı, şöyle oldu benim kendi doktorum bir sürü test istedi, çeşit çeşit testler ve çok pahalı testler, ben de yaptırmadan başka bir doktora daha göstereyim inan ki benden kan bile almadı, test falan istemedi, ultrasonda baktı gördü ama zaten ilişki de de ağrım oluyordu, sonra düzeldi herhalde diye düşünüyorum ama ilk bir ay olmadı işte şimdide de hiç bilmiyorum olursa çok sevinirim ama öyle hiç yumurtlama testi falan hiç yapmadım ya bilmiyorum nasıl yapıldığını, test de yapmadım hiç, bekliyorum bakalım şuanlık gelen giden yok

Ben de adetim düzensiz olunca testle bileyim en azından ne zaman yumurtladim diye yapayım dedim benim doktorum kan testi istemedi hiç, kontrolde alttan baktı yumurtalara bir problem yok %85 ihtimalle korunmayı birakinca olacak stres yapma dedi %15lik ihtimalde takılı kaldım inşallah tutmuştur canım

4 Günüm kaldı bat'a ama umudum yok gibi dönem sivilcelerim çıktı ve hormonlarım baya hareketlendi umarım bi mucize olur

İnşallah canım, benim kendi doktorum alttan bakmadı işte sanırım o sebepten göremedim diğer gittiğim bakınca, gördü kisti, nasip diyorum ben de canım, benim de eğer olursa sürpriz olacak bize

HEr kadında değil ama olabiliyormuş

Maşallah listedeki bebiş emojilerini görünce çok mutlu oluyorum sağlıkla kucaklarına alırlar inşaallah bebeklerini
merak ettiğim bir şey var listedekiler özellikle ilk denemenizde mi ya da ne kadar bir süreçte hamile kaldınız ? 9-10 aydır deniyoruz bizde tüm kontrolleride yaptık her şey normal ama bi türlü tutmuyor

ben de başak olmasını çok istiyordum kendim başak olduğum için en güzel burçlardan biri sanıyordum bir öğrendim ki burada meğerse başaklar sevilmezmiş
Vall ben çok severim aslında Başak burcunu ve genelde Başak burcu insanlar idol alınır. Zeki ve başarılı olurlar.

Canım belki farklı bir sıkıntın olabilir, çok fazla belirtin var ve genelde mide bulantısı bu kadar erken belli olmuyor diye biliyorum. Umarım farklı bir sıkıntın yoktur. Valla bilemiyorum canım. Bat a bu kadar yakınken kanda çıkardı sanki. Bilmiyorum.

ama başak burcu da yorar insanı. hep bir eleştiri halinde, hiç bir şeyi beğenmez, her bir halta karışır. zor tarafı da var :) eşim yengeç ben başak ancak böyle dengeliyoruz birbirimiz
ay evet bu konuda kesinlikle haklısın. Olsun Her burcun kendine göre güzellikleri var. O yüzden hayat bu kadar renkli.

Stres de gecikme yapabiliyor ya canım yumurtlasak dahi bu geçerli mi biliyor musun? Yani fark etmeden çok mu stres yaptım anlamadım ki olsun da yeni aya geçeyim istiyorum ama gelen giden yok
YAni stresin gecikme yaptığını biliyorum kuzum. Ama yumurtlasak dahi geçerli mi açıkçası o detayı bilmiyorum.

O zaman iki ihtimal var. Birincisi en bi istediğimizz hamişsin ikincisi de geciktin

Aaa ben hiç anlamadım bu işi bence kesinlikle pik değil bi de siz bakın. Dünküler pik ise bugün çatlamaya mı geçmiş nolmuş. Dünküleri de ekledim

Eklentiler

• IMG_3391.jpeg
    62,9 KB · Görüntüleme: 52
  • IMG_3384.jpeg
    99,3 KB · Görüntüleme: 50
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…