2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

olmazsan git canım çünkü ben dün oldum senin yumurtlaman da bende bir gün önceydi o yüzden ilaçta kullanmıştın belki kist olmuştur doktor söktürücü verir daha fazla beklemezsin tatlım
Oldum sabah hasta kendi olmam gereken günde oldum yumurtlamaya göre geç oldum

o kadar iyi fikir ki evin ağzına ederken oturduğumuz yerden yapma çocuuuum diyelim sadece ev sahibi kriz geçirsin

Şöyle kolaylıkla hamile kalabiliyor olsak tek gecede yanlışlıkla falan belki isteriz ikinciyi de ama yok anacım aylardır uğraşıyorum bi gelsin tam gelsin bana yeter

bence var canım. Çatlatma iğnesinde bile bir hafta ilişki öneriliyor ne zaman çatlayacağı belli olmadığı için

Şöyle kolaylıkla hamile kalabiliyor olsak tek gecede yanlışlıkla falan belki isteriz ikinciyi de ama yok anacım aylardır uğraşıyorum bi gelsin tam gelsin bana yeter
Aynen ben de çok kolay bişey sanıyordum bir şu ay yaparız şu ay doğar falan diyodum

o kadar iyi fikir ki evin ağzına ederken oturduğumuz yerden yapma çocuuuum diyelim sadece ev sahibi kriz geçirsin
Ayy bunlarda böyle deyip geniş geniş yayılıp kahvemi içmek istiyorum belki çocukların eline de yiyeceklerden verip geze geze yemelerine müsade ederim.

Doğuracağım çocuk bu kadar dert oluyorsa onlara, sonuçlarına da beraber katlanmalıyız

geze geze yedirmek dedin oturduğum yerde gerildim ama hepsini hak ediyorlar alasını yapalım inşAllah

Aslında önemli olan ilişki zamanları test silikleşmeye başladıktan sonra değil mi Melisa?
Ben pik günü ilişkiyle hamileydim test yaptığım zamanla tutuyordu bat, siliklesme zamanı falan. Şimdi 14u öğlen silik gibi 15i femometere göre %68 falan 16sı da iyice 20lere düşmüş. 16'si da sabahın köründe ilişki olmuştu demiştim ya o kafamı karıştırıyor acaba olmuş olabilir mi diye. Çünkü siliklestiği günü 1. Gün sayarsak 14. Günde regl olurdum dun ya da bugün olmam lazım hala bisey yok

yarına da regl olmazsan test yap bence :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…