2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

AMİNNNN Bu ne güzel duadır yahu tatlılığın duana bile yansımış İnşallah aynı anda çok güzel haberle gelicez bebişim çatladı mı senin yumoş?
Teşekkür ederim baby o senin tatlılığın
Şimdi çalışıyorum eve gidince test yapacağım. Bugün hafif bir ağrım var çatlıyordur belki de
Sen ne alemdesin?

Aşkım görmedim ya bildirimlere bakıyorum yek tek halbuki bazen bildirim gelmiyor barlki gözden kaçırmış da olabilirim kusura bakma son 6 gün kaldı
Estağfirullah kuzum parkta olanı anlatınca merak ettim ben de senin günlerinde böyle belirtiler okudum hep forumda inşallah seninki de bebişinden ötürü olmuştur

Kızlar hala bende uykusuzluk halsizlik devam ediyor bıraksalar uyuyacağım ya o derece gözlerim de yanıyor başka belirti yok şimdilik bakalım 2 gün sonra neler olacak hayırlısı eve geçince biraz uyuyayım bakalım belki geçer bu yorgunluk hali

Canım helal olsun durabilmissin bu zamana kadar inşallah regl gelmez güzel haberi verirsin bat gunlerimiz aynıymış, bu topikte bulusmuk olduk ben de dün ya da bugün bekliyordum ama henüz gelen giden yok hafif kasık sancısı var bende de

Teşekkür ederim baby o senin tatlılığın
Şimdi çalışıyorum eve gidince test yapacağım. Bugün hafif bir ağrım var çatlıyordur belki de
Sen ne alemdesin?
Silikleştiyse hemen değerlendir bugünü ben de 2 saat sonra yapıcam tekrar hafif ağrılarım başladı aynı şekilde

Sadece bu topik de değil canım, biz seninle Kasım anneleri topiğinde de birlikteydik hatta aynı gün kürtaj olduk sayılır bir gün önce sanırım sen olmuştun, boş gebelikten, Allah bir daha yaşatmasın, o zaman da belki yine aynı anda hamile oluruz demiştik, seni gördüğüme sevindim

Evet evet o yüzden dedim bu topikte bulusmuk olduk diye, kürtaj zamanı da özelden konuşmuştuk innovitada çizgi gördüm ama güvenmiyorum ona, diğer testlerim de negatif benim bu ay olmadı gibi senin güzel haberini alırız inşallah

Evet bebeğim benim de 10.gün gribim devam ediyor onun dışında bir farklılık yok. İçimde öyle bir histe yok
Kız grip olupda hamile oldugunu ögrenen çok oldu bagışıklık düştügü için inşallah sende ondan hasta olmuşundur

İnşallah canım ben yaklaşık 2 ay korundum, geçen ay da kist oluştu, onu bekledi doktorum en son 3 cm bir tane kalmıştı deneyebilirsin dedi öyle geçen ay denedim ama olmadı, çok yoğun ve ağrılı adet geçirdim şimdi bu ay ikinci kez denedik ama ne gününe baktım ne takip ettim, tamamen bıraktım yani anlayacağın, yıpranıyor insan öylede, sen de öyle deme daha kırmızıları görmediysen ümit var demektir, geç de çıkıyor bazen, inşallah ikimiz de öyleyizdir, yine birlikte devam ederiz

Ben de bir ay korundum canım ama adet düzensizliğim oldu 40 gün sürdü ikinci adetin gelmesi, kürtajdan bir hafta sonraki kontrolden sonra gitmedim ben bir daha kontrole. Bizim de bu ay ikinci denememizdi, testle takip ettim düzensiz yumurtlama olunca ama pik 3 gün sürdü çatladı sanıyorum ertesi gün yine pik bir garipti o yüzden bat konusunda net olamadım ya dün ya da bugün. Ben de artık çok takip etmek istemiyorum ya sadece su düzensiz adet olayı beni yıpratan. İnşallah dediğin gibi geç çıkar da Nisan topiginde buluşuruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…