2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bazen mutsuzluk ve umutsuzluk perileri geliyor canım özellikle regl öncesi ya da regl günü . Her ay yeni umutlar yeşeriyor unutma
Orası öyle tabii, regl olmayı beklerken olmayınca da moralim çöktü sanırım negatif olduğunu bile bile beklemek de zor geliyor bir an önce gelsin bitsin istiyor insan

Kesinlikle katılıyorum, şimdi ne yediğimiz belli değil. Bir de korona vs olunca vücudun dengesi değişti, çok fazla düşük oluyor şu dönemde
eskiden herşey doğalmışki paketli birşey yokmuş şimdi herşeyin genetiğiyle oynanıyor
annelermizin ovu testinden vitaminlerden mi haberi vardı acaba :)

içinden ne geliyorsa yap canım ben yapmayınca bu seferde yapmadım boşladım o yüzden olmadı diye kendimi yiyorum en azından yaptımda olmadı diyip sonra yine olmasa salacam

içinden ne geliyorsa yap canım ben yapmayınca bu seferde yapmadım boşladım o yüzden olmadı diye kendimi yiyorum en azından yaptımda olmadı diyip sonra yine olmasa salacam
Heh işte tam bu noktadayim. Yapmadigim için bir ayım daha boşa gidecek korkusu var bir yandan içimde

eskiden herşey doğalmışki paketli birşey yokmuş şimdi herşeyin genetiğiyle oynanıyor
annelermizin ovu testinden vitaminlerden mi haberi vardı acaba :)
Gerçekten öyle ya anneannem anlatıyor nasıl bir şeyse hemen de hamile kalırdım diye kendi annem de kardeşimi planlı yapmamışlar şok olmuş öğrenince. Ee diyorum bana hiç mi gen gelmedi bu konuda acaba ilki biraz kolay olmuştu da boş gebelikti,şimdi acaba çok mu zor olacak diye içim içimi yiyor

regl duygusallığı bu bebeğim.reglin geçince yeniden umutla heyecanla devam edeceksin.akışına bırak bir karar vermek zorunda değilsin.canın ne istiyorsa o anda onu yap :)

Şükür canım çok şükürdarısı sana canım..ben inanıyorum hepiniz hamiş olucaksınız sadece zamanı var her kesin
Aminnn kuzum inşallahh dualarından bizi eksik etme hepimiz en hayırlı zamanda alalım güzel haberlerimizi inşallah

beraber yapalım canım ben bugün çıkışta malzemeleri alacam yarın başlarım 12 gün kullanıp bırakacam vitaminde alacam
Yapalım canım böyle olunca bir hevese gelirim belki
Bir gebenin günlüğüne baktım adet bitince 3. Gün yumurtlama masajina baslaniyormus 1 hafta yaptıktan sonra da doğurganlık masajı yapılıyormuş yumurtlama görünce de bırakmak gerekliymis

ben gecen ovu testini dedim annem oda nedir diyor adet bitince ilişki hemen olursa o zaman daha cabuk hamile kalırsın diyor
hahaa yemin ederim aynı annem ovu testi yapıcam dedim o ne dedi işte hamile kalmak için günler testle hamilemi kalınırmış yatarsın kalkarsın çocuk olur dedi :))
bizde yatıyoruz olmuyor diyorum e o zamn siz yatmasını bilmiyorsunz diyor
valla var birşeyler anne dedim

ben bakayım ona bi onuda yapayım günde kac kez yapılıyormuş

annemde ovu testi ne çocuk öylemi olurmuş diyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…