2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yumurtaların olduğu yerde kan akışı değişiyor ya o yüzden büyütür diye inanmıştım ben

Yaa canım çok sevindim, ooh bir rahatlama geldi bana da valla bir anda nasıl bu kadar alt üst oldu değerlerin şok olmustum zaten. Canım cinsiyetçilik yapmak istemiyorum ama kadın doktorlar hep böyle yapıyor. Ben hormon testi vermek istediğimde adetin 3. Günü gitmiştim kan testi yaptırayim diye öyle bişey yok demişti kadın bana, adet bitince alttan bakarım demişti. Sen bence prof drdan devam et gitme bir daha o kadına. Çok sevindim ooh şimdi rahat rahat devam et çalışmalara güzel haber gelsin inşallah

kız hersey yapıyoruz o da eksik kalmasın ona yapalım etkisi varmı inan hiç bilmiyorum

Yemin ederim düşününce çok haklı annen ya. Eskiden ovu testi falan mı varmış insanlar hamile kalıyordu belki de gerçekten çok şey bilmek de iyi gelmiyor strese sokuyor insanı
doğru söylüyorsun canm 2 sene öncesine kadar ovu testinden faln haberim yoktu şimdi herşeyi her bi haltı biliyorum bu seferde gün sayıyorum :))

tatlım şuan iyi olmana cok sevindim sende iyi ki varsın birbirimize destek oluyoruz yaşadaıklarımız hepimize ders oluyor senden güzel haber yakında gelecektir

Son düzenleme:
Amaan onun sayesinde zaten bu kadar korkularla gebeliğimi yaşıyorumAllah nasip ederse cocuğumu kucağıma alayım öyle giderimşimdi gidersem moralimi bozar eder hiç kaldıramam.Her gün 1 tane kullandım canım eşimde kullandı ama o da günde 1 tane impryl

çok şükür bebeğiiimmm çok mutlu oldum. sen yat dinlen bol bol annen ve eşin hep yanındalar :) iğneler de olsun be napalım mercimeğimiz iyi olsun yeter ki
Aynen kuzum zaten bu güne kadar her şey onun için yaptık..yeterki kucağıma alayım.Test yaparsan etiketle beni

Yani doktordan daha iyi biliyoruz o testleri 19.gün yaptırmak nedir yani çok sevindim kuzum

Ne dedim sana kuzum boşa stres oldun hatta yumurtan da kaliteli
Çatlamış tutar inşallah çok sevindim senin adına göbüşün dolsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…