2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ayyy kuzum yemin ediyorum doktorun kapının önünde heyacandan midem bulanmaya başladı bayılacak gibiydim☺️ama çok şükür bebişim büyümüş kalbı vuruyor Allahıma çok şükür🙌🏻🙌🏻her hafta gelede bilirsin dedi ama çok zararlı 1 ay sonra görüşürüz dedi 16 haftaya dinleniceksin dedi annende yanında çok iyi dedi dinlen..iğnelere fitile devam.Darısı sana kuzum🙌🏻🙌🏻🙌🏻🙌🏻
çok şükür bebeğiiimmm :KK71:çok mutlu oldum. sen yat dinlen bol bol annen ve eşin hep yanındalar :) iğneler de olsun be napalım mercimeğimiz iyi olsun yeter ki :KK68:

hahaa yemin ederim aynı annem ovu testi yapıcam dedim o ne dedi işte hamile kalmak için günler testle hamilemi kalınırmış yatarsın kalkarsın çocuk olur dedi :))
bizde yatıyoruz olmuyor diyorum e o zamn siz yatmasını bilmiyorsunz diyor :KK70:
valla var birşeyler anne dedim
Ben de anneme bu konularda bişey dediğimde sen bu kadar şeyi nereden biliyorsun diyor 😂 kadınlar kulübünü bı bilse ansiklopedi gibi herkes burada 😂

Mınnosum lh/fsh dengelı olmalıymıs benımkınde cok dengesızlık varmıs oyle dedı.yaa cok uzuldum anovulasyon dedı bıde.uff adet olamayacakmıyım ben smdı anlamadım hıcbısey.aksama dogru bı ararım olmadı kadını.
Peki bunun düzelmesi için ne yazılması gerekiyormuş bir tedavi verdi mi aşkım sakin ol bak moral her şeyin ilacı. Şu süreç bizi strese sokuyor insanın dengesi alt üst oluyor. Başka doktora daha git eğer tatmin olmadıysan

ben bakayım ona bi onuda yapayım günde kac kez yapılıyormuş
Videosunda anlatıyordu canım hatirlayamadim ama hamile kaldığım ay yapmıştım ben bunu iki ya da üç kez yapıyordum sanırım günde. Doğurganlığı yapmadim hiç daha önce ama. Sonrasında baktım yumurtlama geç oluyor herşeyi bırakmıştım çörekotunu falan canım sıkılmışti o duruma ama hamilelik olmuştu demek ki yumurtayı geliştirebilmis

hahaa yemin ederim aynı annem ovu testi yapıcam dedim o ne dedi işte hamile kalmak için günler testle hamilemi kalınırmış yatarsın kalkarsın çocuk olur dedi :))
bizde yatıyoruz olmuyor diyorum e o zamn siz yatmasını bilmiyorsunz diyor :KK70:
Yemin ederim düşününce çok haklı annen ya. Eskiden ovu testi falan mı varmış insanlar hamile kalıyordu belki de gerçekten çok şey bilmek de iyi gelmiyor strese sokuyor insanı

ya bizimki de öyle bizimkide bana onu ima etmeye başladı bişey yanlışta ne 😂

Ayyy kuzum yemin ediyorum doktorun kapının önünde heyacandan midem bulanmaya başladı bayılacak gibiydim☺️ama çok şükür bebişim büyümüş kalbı vuruyor Allahıma çok şükür🙌🏻🙌🏻her hafta gelede bilirsin dedi ama çok zararlı 1 ay sonra görüşürüz dedi 16 haftaya dinleniceksin dedi annende yanında çok iyi dedi dinlen..iğnelere fitile devam.Darısı sana kuzum🙌🏻🙌🏻🙌🏻🙌🏻

Çok sevindim canım. İnşallah hep güzel haberler getir bize. Sağlıkla kucağına alıp büyütmek ,güzel günlerini görmek nasip olsun inşallah 🙏🙏🙏

Bol bol dinlen,kendini yorma sakın.

Canlarımmm benımmm acıbademdekı prof drum aradı yumurtlamıssın hıcbı sıkıntı yok dedı.ilaca fln gerek yok 6 ay daha deneyın olmazsa o zaman dedı.burdakı kadınada kızdı o teslere adetın 3. Gunu bakılır bır anlamı yok dedı.yumurtlamanda bır sorun yok dedı.yaa sızı sevıyorum hepınız ıyıkı varsınız beyons beyons melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 Tikabasa Tikabasa fnd_50 fnd_50 golden-snitch golden-snitch tweeetyyy tweeetyyy bu küçük sehırde dr a gıdılmıcenı bılıyordum daha oncelerden ama yıne yaptı yapacagını bugun stresten ölüp dırıldım

Ayy nasıl içimi rahatlattın bana farklı gibi gelmişti şimdi hangisine güvenicem innovita da kalmadı diye stres olmuştum😍😍
Ben de innovita ile bir gebenin günlüğü testlerini birlikte yapiyordum. Innovitanin piki daha koyu olmakla beraber ikisi de korele gidiyordu canim. Elindeki digeriyle de anlarsin pik olup silindigini. Ille de innovita olacak diye bir sey yok

ben bakayım ona bi onuda yapayım günde kac kez yapılıyormuş
Ben şu yumurta masajı olayına inanmıyorum ya adetin üçüncü günü başla yumurtlama olana kadar diyor o yumurtlama zaten olacaksa masaja mı ihtiyaç duyacak o yüzden mi olmuyor yani bilmiyorum tatmin etmiyor beni o olay. Spor egzersiz dese kan hareketi hızlanıyor besleniyor vs dese bir nevi yani😅 golden-snitch golden-snitch

Canlarımmm benımmm acıbademdekı prof drum aradı yumurtlamıssın hıcbı sıkıntı yok dedı.ilaca fln gerek yok 6 ay daha deneyın olmazsa o zaman dedı.burdakı kadınada kızdı o teslere adetın 3. Gunu bakılır bır anlamı yok dedı.yumurtlamanda bır sorun yok dedı.yaa sızı sevıyorum hepınız ıyıkı varsınız beyons beyons melegim can melegim can melisaa93 melisaa93 Tikabasa Tikabasa fnd_50 fnd_50 golden-snitch golden-snitch tweeetyyy tweeetyyy bu küçük sehırde dr a gıdılmıcenı bılıyordum daha oncelerden ama yıne yaptı yapacagını bugun stresten ölüp dırıldım
bebeğim öyle doktorlar her yerde var sen hiç sıkma canını çok şükür her şey yolunda :KK68:

oh oh masallah cok sevındım kuzumm
bu arada doktorun d vitamini ve omega 3 verdi mı aşkım

Ben demiştim kuzum adetin 19. Günü test mi yapılır bunu hepimiz biliyoruz o doktor nasıl bilmiyor anlamadım ki çok ilginç gerçekten. Biliyor dimi senin adetin 3. Günü olmadığını? Ya bir de Progestan 7 küsür bu yumurtlamanın sağlıklı olduğunu dahi gösteriyor sen yumurtlamışsın zaten. 12-13-14 civarı bence çünkü Progestan değerin yumurtlamadan bir hafta sonra falan yükseliyor.

X