2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ben de femometer’e yüklüyorum bu dediğini de deneyeyim canım teşekkür ederim

19. Gün bu çıkarımlari yapmak icin hic uygun bir gun degil ki kuzum ya. O oranlar reglin 2. 3. Gunu yapilsa anlamlı olurdu. Bosuna moral bozma. Bir suru yumurtanin olmasi iyi bisey bence. Zaten her ay yumurtlamiyoruz bence hic birimiz. Oyle olsa böyle 1 yildir bilmem kac aydir gebe kalamıyor olmazdık. 2 aya herkes gebe olur çıkardı. Bu ay yumurtlama olmamis olabilir. Ama bir sonraki ay olmayacagi anlamina gelmez bence. Sen reglin 2. 3. Gunu kan ver tekrardan ve bence yumurta takibi yaptir önümüzdeki ay icin. Emin olursun ne olup bittiginden

Evet canım zaten başlayınca hemen değil de sonraki spermlere daha çok etkisi oluyor. Balık yağı da etkili oluyor bence

Evet canım zaten başlayınca hemen değil de sonraki spermlere daha çok etkisi oluyor. Balık yağı da etkili oluyor bence
Onu denememistim canım, annem küçükken balık yağı icirirdi sürekli bize, bir de çörekotu bal yapardı her sabah okula gitmeden yiyelim bağışıklık guclensin diye. O zamandan bu zamana devam etseymisim demek ki boy boy çocuklarım olacakmış

Bak canım atayım sana sonuçlarını
Anladığım kadarıyla soerm hareketliliği iyi canım sayısı düşük sanırım. Morfoloji de 4 ten büyük yani o da iyi. Doktor neden böyle negatif bir tablo söylemiş anlamadım.
Sperm sayısı çok değişkenlik gösteriyor canım benim eşimin 128 milyondan 5 milyona düşmüştü şok olmuştuk . Sonra takviyelerle tekrar sayısı yükseldi. Bak aklıma gelmişken evicap diye e vitamini var o da iyi geliyor

Bence moralini bozma canım benim de ultrasonda küçük küçük çok sayıda yumurta görünüyordu ama bir doktor hariç diğer gittiğim hiçbir doktor bu konuda yorum bile yapmadı. Önemli olan yumurtlama olması

Kızlar ben bugün regl olmadım, muhtemelen yarın olcam. O kadar değerlendirdik ama olmayınca olmuyor demek ki üzerimde regl duygusallığı var moralim niyeyse aşırı bozuk. Bir yanım zamanı var akışa bırak diyor, bir yanim da şu kürü yapayım bu sefer tutar belki diyor. Böyle herseyi bosverip ne zaman olacaksa olsun diye yoluma bakasim var bir yandan da bir an önce olsun istiyorum. Ne istediğimi ben de bilmiyorum eşim kolay olmuyor hemen çocuk ertelemeyelim diyor ama böyle de psikolojim bozuluyor. İçimi dokesim geldi moralim neden bu kadar bozuk niye bu kadar mutsuzum bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…