2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kız sen hamişsin bence

Moralım sıfır arkadaslar bugun adet dongumun 19. Gunundeyım.ultrasonda bırsuru yumurta vardı kucuk kucuk ve tum hormonlarım bozulmus.ovulasyonda olmamıs dedı de.ve lh cok yuksek dedı daha tam konusamadık sımdılık konustugumuz bu kadar.bırdenbıre anıden pco olumurmu.ben hıcbısey anlayamadım ve cok uzuldum melegim can A Afratafrac B Buffalosos ve anlayan basına gelmıs dıger arkadaslarım.

Eklentiler

• IMG_0707.png
    129,9 KB · Görüntüleme: 71
  • IMG_0708.png
    130,5 KB · Görüntüleme: 75
canm hemen moralini bozma bir çaresi vardır elbet daha net konuşamamışınz doktorla ilaçtır bitkisel birşeyler vs kullandınmı acaba onlar mı etkiledi

Kızlar hamileyim demiyorum ama kaç gündür ani harekette kasık bel ağrım var yüz üstü yatamıyorum ya dikiş yerim şiş gibi rahmim şiş gibi hissediyorum yatsam rahatsız oluyorum veya sancım oluyor üşüttüm mü acaba ya hala ara ara belime sancı vuyuyor ovilasyon testi yaptım acaba yeniden mi yumurtaladım diye yok silik çizgiydi ağrılardan az kaldı karnımı sarıcam

Negatif çıktı abla adetimi Bekliyorum awox markası bunu tavsiye ederim kuruma çizgisi bile çıkartmadı
Ah böyle testlere hasret kaldık hiç değilse insanların umuduyla oynamıyor canım benim hakkında hayırlısı olsun inşallah en yakın zamanda bebişin seni bulsun

Kuzum maalesef bu pcos biz daha anne karnındayken oluşan bir rahatsızlık. Ancak belirtileri çok ileriki yaşlarda orataya çıkabiliyor. Ben açıkçası tahlillerime bakmam bile. En son 1 yıl önce yaptırmıştım. Doktor beni yönlendiriyo. Büyük ihtimalle klomen kullandırtacak sana ve sağlıklı yumurtlama yaşayacaksın. Kötü bişi yok ortada canını sıkacak. Çoğu kadın bu sorunu yaşıyor.

hepsi hızlıca normale dönecek bebeğim.Bülent hocayla konuşunca rahatlayacaksın inanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…