2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar çok morelim bozuldu doktora gittik eşimin sperm sonuçları kötü çıktı doktor bizi hemen ürolojiye gönderdi eşinde sperm sorunu olan varmı
Canım eşinde sperm sorunu olanlar eşine çakşır kökü suyu kullandırıyo. Çok denk geldim burada ve faydasını görmüşler. Bir araştır istersen.

Benim eşim de keçiboynuzu özü içiyordu, ben de çörekotu bal tarçın yiyordum, hatta o da yiyordu o ay hamileydim ama kürtaj olmak zorunda kaldım ne yazık ki. 3 ay sonraki spermlere etki ediyor gibi duymuştum ama ne kadar doğru bilmiyorum

Kızlar çok morelim bozuldu doktora gittik eşimin sperm sonuçları kötü çıktı doktor bizi hemen ürolojiye gönderdi eşinde sperm sorunu olan varmı
Varukosel vardı ama evleneli 1 ay olmuştu eşimle hemen ameliyat oldu düzeldi o sonuçlarda ki sıkıntı ne ne dedi doktora camım

canım ben dün sordum ama cevap veren olmadı. dün ovü testi yaptım 2.çizgi hiç çıkmadı.bugün yapmama gerek yok değil mi?ortada bişey yok çünkü daha sanırım.dün11.günümdü
Canım gözden kaçmıştır, iyi ki yazdın tekrar. Maalesef ovulasyon testi her gün aynı saatte yapılmalı. Birden pik oluveriyo.

Canım ml'de kaç sperm çıktı? Toplam kaç sperm? İleri hız kaç? Hareketsiz sperm kaç? Geçen buraya test atmıştım sanki değil mi?

Ya bu benim de aklıma geldi çünkü aynı şey bir arkadaşımın başına geldi.

Canım ml'de kaç sperm çıktı? Toplam kaç sperm? İleri hız kaç? Hareketsiz sperm kaç? Geçen buraya test atmıştım sanki değil mi?
Arkadaşım anlıyorsan bakar mısın attım da doktor biraz korkuttu böyle doğal yolla hamile kalma şansın yok gibi dedi o kadar morelim bozuldu ki birşey soramadım bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…