2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım yumurtalıklarımda kistler varmış hemarojik kist dedi kan verdim şimdi iyi huylu okuyormuş genelde ama ne olur ne olmaz kan testi istedi. Bu ay ilaç kullanıcam bidahaki ay inşallah hayırlısı ile olur
İnşAllah bebeğim önemli olan senin sağlığın sonrasında bebişin sağlıkla gelecek sana İnşAllah

Canım 15 üstü olması gerekiyormuş normalde eşiminki 4 doktor birdaha test verelim dedi

Canım yumurtalıklarımda kistler varmış hemarojik kist dedi kan verdim şimdi iyi huylu okuyormuş genelde ama ne olur ne olmaz kan testi istedi. Bu ay ilaç kullanıcam bidahaki ay inşallah hayırlısı ile olur
GECMIS OLSUN KUZUM ONcelikle
ultrasonda mı gorundu kıstlerın alttan muayene de mı canım

Aaa öyle mi bende acaba çatlamada sorun mu var diyorum doktoruma çatlatma ignesi yapsak diyorum gerek yok yumurtan çatlıyor diyor. Bak geçen ayda böyle ilerledi birden düştü. Sende atarmsın canım ateş toblonu
Tabi atayım canım öyle düşünme hormonların çalışıyor çalışmasa ovulasyon olmaz gebelik oluşmadığı için de birden düşüyor Progestan ve adet oluyoruz. Ben de atayım tablomu bak genelde 36.8 olur benim yumurtlama sonrası. Ama benim ve senin vücut ateşini bir değerlendirme herkesin vücut ateşi kendine özgüdür senin en yüksek ateşin 36.6 dur mesela benim 36.9 37 olabilir bunlara takılma

Eklentiler

• IMG_7400.jpeg
    140,8 KB · Görüntüleme: 28
Yaaaa kuzum muhteşem gidiyor inşallah sonu gebelikle sonuçlanır

Evet uyumlu olabilmek için fazla uğraşıyorlar. Özeniyorum da diyorum ya belki ben olmadım sen ol yürrüüü be aslanım en birinci sensin falan diye azmedip bi koç yetiştirebilirim belki. Baya kasmam lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…