2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Sat ve Bat söylersen ekleyim canım

Aminn artık ilişkiye bile girmek istemiyorum midem kaldırmıyor yoruldum umarım senden o güzel haberi alırız

Benim de beklenen bat tarihim yarın, hafif kasık ağrılarım var ve hasta oldum sanırım, ateşim var, böyle halsizliğim var, üşüttüm mü acaba diyorum yarın hepimiz için hayırlı olsun inşallah

valla öyle ovülasyon takibi yapıyodum bıraktım son 2 ay doktor kontrolünde Letu çatlatma iğnesi denedim şimdi adet bekliyorum olmadı hissediyorum hiç bir belirtim yok hoş adet belirtim de yok sadece göğüslerde şişlik biraz ağrı başka da bişey yok bu ayda kırmızı görürsem bırakcam hiç bi takip yapmayacam nasip diyorum eşim zaten çok rahat olursa olur herkesin çocuğu olacak diye bişey yok bizde kedi köpek büyütürüz diyo ah bu erkek mantığı

Yaa hahaha yani herkesin bi zamanı var Allah ne zaman nasip ettiyse ozaman oluyor cidden snein istediğin zaman değil onun nasip ettiği zaman ama işte insan isteyince elinden geleni yapmaya çalışıyor olmadıkça daha da çok takıyor. İlla hemen olsun istiyor istediği zaman.En iyisi salmak cidden akışına bırakmak (uygulayabilirsek tabi ) Aman erkekler hep öyle eşimde bana sende çok takıyorsun diyor daha önce oldu yine olur diyor YouTube dan baktığımı görünce belirtilere laf söyleyip duruyor aman hepsi bi değişik ya

İnşAllah bu ay sürpriz nasip olur yumurtlaman olmadığını düşünsen de neden olmasın

Kızlar çatlamış mı sizce 15. günümün sabahi silikti, akşamdan itibaren koyulasti, 16 si akşamı da az önce yaptım

Eklentiler

• IMG_20230702_180146.jpg
    54,6 KB · Görüntüleme: 32
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…