2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

3 kimyasaldan sonra cesaret kalmadı kuzum çok korkuyorum doğurmaktan bile
Ya aslında bu kadar erken test yapmasak belki zamanında adet olacağız ve hiç kimyasal yaşadık mı yaşamadık mı bilmeyeceğiz ve üzülmeyeceğiz. Bence birrr sürü kadın kimyasal yaşıyor ve farkında değil. Bu kesinlikle sana özgü bir durum değil bunu unutma. Olacak inşallah

Kızlar çatlamış mı sizce 15. günümün sabahi silikti, akşamdan itibaren koyulasti, 16 si akşamı da az önce yaptım
İşte bu neden sabah ve akşam aynı saatlerde ovulasyon testi yapılması gerektiğinin kanıtı niteliğinde olmuş. Evet çatlama başlamış. Mesela sabah yapmasaydın sadece akşam tets yapmış olsaydın pik oldu mu olmadı mı diye bir sürü soru işareti olacaktı.
Değerlendirin bu günleri mutlaka.

Evet doğru sabah yapmasam pik olmadı diye düşünebilirdim, 15. günümün sabahi epey silik çıkmıştı akşama koyulasti ama pik olmadı 16 si akşam da pik değil 16 si sabahı yapmam iyi oldu, 10. gün başladım test yapmaya ama 14. günden itibaren günde 2 yapıyorum, değerlendiriyoruz bakalım inşallah tutar hayirlisiyla, bu arada benim bat 15 Temmuz, ekleyebilir misin listeye

Yine de ben evhamlı biriyimdir. Sen şu önümüzdeki bir kaç gün daha test yapmaya devam et bebek elinde varsa ne olur ne olmaz. Ancak bariz pik olmuş ve bariz çatlamaya başlamış. Vurduğunuz gol olsun

Kızlar bu arada tatildeydim ve yeni döndüm. İsmini tabloya yazdırmak isteyen ya da Sat ve Bat tarihlerini değiştirmek isteyen olduysa ve gözden kaçırdıysam tekrarlamasını rica edeceğim. elimden geldiğince yakalamaya çalıştım. Tabloya bakıp isminizi bulup kontrol edebilirsiniz. Yanlışlık var ise bana söylersiniz

Yine de ben evhamlı biriyimdir. Sen şu önümüzdeki bir kaç gün daha test yapmaya devam et bebek elinde varsa ne olur ne olmaz. Ancak bariz pik olmuş ve bariz çatlamaya başlamış. Vurduğunuz gol olsun
Evet yarın da yapacağım ve iyice silinmiş olur diye düşünüyorum bakalım görürüz Hayırlısı olsun inşallah, Allahım tüm topige ve isteyen herkese sağlıkla hayirla nasip etsin

Kızlar bu arada ben kendimi tanıtayım, 36 yaşındayım, burdakilerin genelde hiç çocuğu yok onun için Allah önce sizlere nasip etsin inşallah hayırlısıyla, benim 2 oğlum var ama kalabalık ailem olsun istiyorum, kendimi maddi ve manevi açıdan hazır gördüğüm için üçüncüyü istedim, ilk iki hamileliğimde sıkıntı yaşamamıştım ama geçtiğimiz Mart ayında bir gebeliğim oluştu ve malesef kalbi durdugu için Mayıs ayinda kürtajla sonuçlandı, Dr lar bir adetten sonra tekrar deneyebilirsin demişti, bu ay yeniden deniyoruz, hayırla sağlıkla bir kızım olsun isterim ama her şeyden önce en önemlisi sağlıklı olması. Allah gonlumuzdekileri hayırlısıyla nasip etsin inşallah birbirimize dua edelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…