2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

@D073737 body göreve 🥰

Bebişim senin bir kere bu ay zaten imkansız gibi bir şeydi. Modunu düşürecek hiç bir durum yok aslında ortada. Ağustos ayında nasipse alacağız güzel haberini kuşum 🙏 Yarın sabah tekrar test yap varsa vardır. Belki de bugün regl olacaksın. Bebek yoksa da umarım hemen olursun da hızlıca önüne bakarsın.
Ay yoksa olayım zaten benimde derdim üzüntüm ondan ben ağustosa bomba gibi girmek istiyorum ya

Bende daha adet olmadim ama Haziran dan beklentim yok. Yumurtlamaya denk gelemedii. Bu ay olmama 6 gün var. Adet bittikten sonra 3 gün ve 2 gün sonra olmuştu. Onda şans var midir bilmiyorum. Mesela sizlerin ilişki her gün gibi mi oluyor

Ağustosta en çalışkan ben olcammmm inşallahhh:)))
Sat :21 temmuz
Bat:21 Ağustos

İyiki varsın A Afratafrac ! ❤️enerjini hissetmeyi , arkadaşlığını hissetmeyi seviyorum. Yolun açık olsun , yolumuz açık olsun ve hep güzellikler konuşalım inşallah🌿
Biz bir ekibiz. 💕 Birbirimize dokunamsak da belki suratlarımızı hiç görmeyecek olsak da. Kader arkadaşıyız. Birlikte başaracağız nasipse. Yeter ki sizler de elinizden geldiğince olumlama yapın.

Her gün karnınızı sevin. Sanki içinde bebek varmış hamileymişsiniz gibi hissedip konuşun. Bebeğinizin ilk tekmesini, ilk kalp atışını hayal edin elinizden geldiğince.

Alacağız güzel haberi 🥰

Benim adetime 6 gün var. Hazirandan pek beklemiyorum. Adet bittikten 3 gün sonra ve 2 gün sonra olmuştu ilişki. Sizlerin her gün mü nasil deniyorsunz 🙂

Benim adetime 6 gün var. Hazirandan pek beklemiyorum. Adet bittikten 3 gün sonra ve 2 gün sonra olmuştu ilişki. Sizlerin her gün mü nasil deniyorsunz 🙂
Hayırlısı olsun. Belki erken yumurtladın da tuttu olamaz mı olabilr 😊 hayat sürprizlerle dolu ama sen uygulamaya göre mi takip ediyorsun?

X