2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzum o zaman yumurtlaman yanlış hesap oldu 14 koyunca dün değil sanki ctesi falan olması lazımdı benim öyle ctesi de kampa gideceğiz sinop a 2 aile. Maffolacam ctesi olursam
Yok bebişim yumurtlama doğru. ama ben duphaston kullanıyorum. Duphaston kullanırken hap bittikten 3 gün sonra mutlaka adet oluyorum. yumurtlamama bakmıyor.

Ben testle takip ederim 28 de yolculuk 29 dada kan veririm canım ama çok korkuyorum kimyasal diye
Anlıyorum seni valla bende kimyasaldan sonra korktum sonra dedim dış gebelik mi açaba yoksa boş gebelik mi şimdi diyorum acaba kalbi vuruyormu başına gelince hep korku olucak normal bu canım.İn şa Allah bu defa kimyasal olmaz canım

Yok bebişim yumurtlama doğru. ama ben duphaston kullanıyorum. Duphaston kullanırken hap bittikten 3 gün sonra mutlaka adet oluyorum. yumurtlamama bakmıyor.
Duphaston u ocak ayında klomen tedavimde vermişti doktorum canim sen kendin mi kullanıyorsun doktor mu verdi. Seni yalnız birakmayacagim ağustosta beraber dicem de gerçi korunma verdi bize bu ay doktor kafam karışık

Duphaston u ocak ayında klomen tedavimde vermişti doktorum canim sen kendin mi kullanıyorsun doktor mu verdi. Seni yalnız birakmayacagim ağustosta beraber dicem de gerçi korunma verdi bize bu ay doktor kafam karışık
Valla o korunma işi sana kalıyor. Yerleşme gününe kadar hap kullanıp sonra bırak olmadı. Bebek yoksa hapa devam, bebek varsa hapı bırakmkış olursun. aman sen hamile ol da benden önce ol ben beklerim hiç sorun değil nasılsa hepimiz sonbaharda farklı aylarda gebelik yaşıyor olacağız.

Duphaston u kışın doktor vermişti bana. Her ay doktora gidiyordum ve o ilacı veriyordu. Bu ay kendim alıp kullandım, önümüzdeki ay da kendim alıp kullanıcam. Gebelik olmazsa Eylülde eşimle kontrole gitçez. Sonra doktor ne kullan derse onu kullanırım.

Gelinliğimi bulamadım ama size oğluşumu göstereyim melek oğlum benim detaylı ultrason anımız

Kuzum Rabbim seni de bizi de dusuklerimizle cennetinde bulustursun ben cinsiyetini bile bilmiyordum gerçi ama ayse ismini koydum biliyorum bizleri bekleyecekler orada Rabbim tez zamanda yeni bebisinin kokusunu tattirsin sana koklamaya sevmeye doyama canım arkadaşım

Gelinliğimi bulamadım ama size oğluşumu göstereyim melek oğlum benim detaylı ultrason anımız
Çok güzelmiş maşallah. Parmağını emiyor sanki sıpa

Kavuşacaksın bebeğine ileride bir gün. Kardeşi doğacak büyüyecek, bir gün ona abisini anlatırsın belki

Amiiiin bebeğim çok şükür bize o güzel duyguları yaşattılar, acı veriyor olsada güzel anılar bıraktılar tekrar sağlıkla nasip olacak İnşAllah

Onu kullanirken dikkat et kuzum bana catlatma ignesinden baya gün sonra kullan öncesi sakin kullanma demişti öncesi bebek olmasını engelliyor o dediği tarihte kullanirsan doktorun tutunmasini kolaylaştırıyormus bizde eylülde Dr a gideceğiz olmazsa eylüle kadar. Ağustos tatilini yapıp ay olsun da ben tatile cikmamaya raziyim aynen kuzu öyle yaparım büyük ihtimalle bu ay

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…