2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Olsun canım daha güzel günler gelecek anneni daha güzel ağırlarsın evet sürekli yatmak kolay değil ama ne yapacan senin ve bebişin için azıcık sık dişini
İn şa Allah canım.Aynen öyle çocuk için birde çok duyğusal oldum normaldede küçük bir şeye bile gözlerim dolar şimdi daha çok abartmışım

Ay bişi görür gibiyim ama bilemedim. 15 dk içinde mi çıktı bu? Sen yarın sabah ilk idrarın ile muhakkak tekrarla testi bebeğim.

Ay bişi görür gibiyim ama bilemedim. 15 dk içinde mi çıktı bu? Sen yarın sabah ilk idrarın ile muhakkak tekrarla testi bebeğim.

Kuzum 5 dk da afedersin tuvaletimi yaptım testi koydum elimi yikadim yere koymuştum testi yukarıdan 2 çizgi gördüm delirdim mi acaba dedim yakından aldım çok az gölge gördüm hayırlısı yarın sabah yapım kesin bembeyaz çıkar

İşte sene boyu öyleydim hadi hadi hadi kocamı zorladım gerçekten saldığım zaman oldu ben hiç ama hiç beklemezdim bu ay çünkü toplasan 3 birliktelik falan olmuştur onlarda her hafta bi tane
Zaten normalde düşününce de tek ilişki ile oluyor ama o ilişkiyi tutturmak mesele kısmeti gelen tutuyor darısı başımıza amin

A Afratafrac kuzummm gelinliğin çok zarif. 2 gündür çok yoğun geçiyor çok bakamadım buraya sen test yaptin mi
Ben dün regl oldum kuzum haftaya Pazar nasipse yeni değerlendirme dönemim başlıyor Ağustos ayında gebeyim inşallah. İnşallah herkes öyle.

Sen yap yap ben heyecanlandım çok.

Ben dün regl oldum kuzum haftaya Pazar nasipse yeni değerlendirme dönemim başlıyor Ağustos ayında gebeyim inşallah. İnşallah herkes öyle.

Kuzum o zaman yumurtlaman yanlış hesap oldu 14 koyunca dün değil sanki ctesi falan olması lazımdı benim öyle ctesi de kampa gideceğiz sinop a 2 aile. Maffolacam ctesi olursam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…