2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzum sen ovulasyon da yapmışmıydın o ay?

Hatırlamam mıııı bir de ateşin falan vardı ailecek hastaydınız amin inşallah Allah isteyen herkese nasip etsin. Hepimizin kucakları dolsun sağlıklı bebişlerle inşallah

Bilmiyorum canım öyle dedi hamile kaldım 9 ay önce 7 haftalıktı düşük yaptım boş gebelikdi. Birdahada hamile kalmadım. 3 aydıe hayır macunu kullanıyorum bu ay ara verdim diger ay devam edecem

Kuzum sen ovulasyon da yapmışmıydın o ay?
Yok kuzum cok hastaydım ya hatırlıyorsan ilişki zaten adette uc dort gun sonra oldu hastaydık baya denk gelemedik o gunlerde yaptım cok duzenlı olmasada pik gördüm tam ama silikleştiğinde değil pik günü oldu sadece gece ve öğlen , ateşte olcemedım cunku atesım yuksektı o gunler hep 39 derece flndı

Çok iyi hatırlıyorum o günleri serumuda hatta

Aman madem öyle hiç kalkmıcan canım dinlencen bol bol annecin de geliyomuş bak
Benim gibi birine bütün günü uzanıklı kalmak ne kadar zor bir bilsenevet ya annem geliyor hiç onu öyle karşılamak istemezdim 1 seneden fazladı görmüyorum daha güzel hazırlıklar yapmak isterdim ama kısmet buna şükür

Olsun canım daha güzel günler gelecek anneni daha güzel ağırlarsın evet sürekli yatmak kolay değil ama ne yapacan senin ve bebişin için azıcık sık dişini

Kizceler test bollugundan akşam akşam test yapasım tuttu şimdi geldik eve su içtim disaridaydik zaten arkadaslarda karpuzlar çaylar kahveler yukarıdan bakınca teste 5 dakika da hafif bir gölge gördüm ama dollenme üstünden 10 gun geçti yakından bakınca aşırı hafif bir gölge var beynim oyun oynuyor ama 2 adet sivilcem çıktı regl yolda bence resmini çektim ama hiç belli olmuyor resimde

Eklentiler

• 20230720_231700.jpg
    44,3 KB · Görüntüleme: 71
  • 20230720_231635.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 66
Sen iyi ol bebeğin iyi olsunda canım inşallah anneni daha sonra da ağırlarsın. Hem o çok mutludur anneanne olacağı için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…