2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Alla alla, sen başvurmadıysan bunlar önlerine gelene Dm den mi yürüyolar program için. Çok eneteresan.
Bende şaşırdım ben başvuru yapmadım dikkat çeken bi dış görünüşüm var her yerim dövme mesleğim gereği 🙈 belki de o yüzden çağırdılar Reyting anacım bunların amacı belli mi olur 😂

Kurtaj kanamam 2sinde bitti 3nde korunmadik ama sonrasinda ilskinin sonuna dogru prezervatif oluyordu aacaba prezervatif takmadan once bir sey akmis olabilir mi diye dusundum de esime de o zaman soruyordum hayir diyordu
İlişkinin başında olmuş olabılır eşin fark etmemiştir canım başka test varmı yapsan şimdi bidaha

Ayy cevabınaçok güllldüümm 🤣🤣 ve seni ıssıra ıssıra sevmek istedim kuzum yaaa 🙏🙏 her ay her ay evet 🤰🍼🙏♥️ gelsin artık bebişlerimiz sağlıkla
Amiiiin bebeğim hiç görmediğimiz insancıklar için hasret çekiyoruz annelik ne kutsal 😍 İnşAllah hepimiz kavuşuruz en kısa zamanda hayırla sağlıkla 🤲🏻🥰

Dün değerlendirdiysen sıkıntı yok bence. Yarın sabah eşin işe gitmeden test yap. Çatlamış görürsen sabahtan değerlendirin. Hala pik devamsa akşam değerlendirirsiniz.
Ya sabah değerlendirme gibi imkanımız maalesef çok olmuyor eşim askeri personel. O toplara giremiyoruz. Anca gece oluyor o da uygunluk durumuna göre. Bu gece olursa bakalım ama olmazsa da yarın artık kısmet hayırlısı inşallah olur

Kuzum evet ona gittim ama bugün çok sıcak hissetmedim ona karşı galiba kavga etmiş asistana bi bakış attı 😂😂 Progesteron bakalım dedi ben korkuyorum dedim. Yarın tekrar baktırcak buna ve yarin hcg tekrar baktır dedi

Canım ben sana demiştim ya çok standart davrandı eskisi gibi değildi bıraktım onu bir de tüp bebek uzmanı olmuş sanırım beni çok aglatmisti tup bebek baslayalim senin olmaz diye o ay gebe kalmıştım amh in kesin çok düşük demişti 2.26 cikmisti.

Yok canın ikisinde fark yok sadece mavi daha kilolular için. Vücut indeksi 25 in altındaysa pembe, üstündeyse mavi öneriliyor
Anladım canım ögrendigim iyi oldu benim boy 1/60 kilo 55 o zaman pembemi kullanmam gerekiyor

Ne kadar mucizevi bir şey 😍 biz boşa hesap kitap yapıyoruz diye düşünüyorum rabbim nasip edeceği vakti biliyor
Kesinlikle katılıyorum. O yüzden diyorum ya salınnnnnnnnnn. stres yapmayın. Evet içimizde sıkıntı yaşayanlar var sağlık anlamında. Onlar da takviyelerini kullanıp salsın.

X