2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bugün hormon testlerim yapıldı. Daha hepsi çıkmamış galiba. Çıkınca dr a atıcam.
Kendi bakmamla e2 ye takıldım 77 çıkmış. İnternette düşük yumurta kalitesi diyor. Doğru mu baktım bilmiyorum. Amh 2.4. Yumurta yeterli ama kötü kalite gibi bişey mi oluyor?🥺

Yaa kurban olurum🥺 ben daha hic mezarina gitmedim hep agliyorum diye esim goturmek istemiyor ama minicik mezarinin fotoğrafına bakip bakip agliyorum ben de. Ve yuzunun her milimini hafizama kazimisim artik minik melegimin insallah cennette kavusacaz biz de onlara🥺🤲
Ben bu konuda babamı ve eşimi affedemiyorum engel oldular görmeme. Kaldıramazdın atlatmazdın diyorlar.Hala onlara kırgınım bu konuda. İyi mi yaptılar kötü mü bilmiyorum ama bir kere görmek için her şeyimi verirdim. Bence gitmelisin yüzleşmelisin canım. Bende kırkım çıktıktan sonra gittim çok kötü oldum. Bayılmamak için direndim, gitmek görmek ellerimle çiçek dikmek, sulamak iyi geliyor. Verdiği acı azalıyor sanki

Selam kızçelerim♥️ geçen ay hiçbir takip yapmamıştım ama bu seferde ateşli hastalık geçirmiştim bu sefer ondan olmadı galiba dedim. Bu ay son kez kendim deneme kararı aldım. Bu ay da olmazsa artık gideceğim aşı klomen artık hangisi başlarsa yapılsın başlansın dedim. Ama bu ay da denemek istedim. Bu ay çok araştırmalarım sonucu inofolic takviyesi aldım. Normalde hiç sorunumuz yok beni uzun zamandır burada tanıyanlar biliyor. Her türlü test teknik rahim filmi sperm testi yapıldı. Sorun yok ama 12 aydır gebe kalamıyorum. İlk gebeliğimde de sebepsiz 15 ay olmamıştı. Neyse. Hiç sorunu olmayanlar inofolic kullanım sonucu hamile kalmış.yumurta kalitesini artırıyormuş .Vitamin takviyesi sonuçta bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. Öncesinde de her türlü takviye vs kullandım olmadı. Ben normalde 16-17-18-19 hatta 20 en kötü 21. Günde yumurtlama görüyorum. Ama genelde 16-17-18-19civarı. Normalde 16-17 lerde gördüğüm yumurtlama akıntımı bu ay 13. Günde görür gibi oldum yani dün. İhtimal vermedim yok ya falan dedim. Sperm kalıntısı mı diye ikileme düştüm. Bu ay bir gebenin günlüğü ovu testi de deneyem dedim. Ben ateş takibi de yapıyorum bu ay. Ovu testim bugün kargodan geldi ve yaptım. 20 dakika beklemem gerektiği yazıyor arkasında. Bekledim ve o şekilde çektim fotolarını. Flashlı ve flaşsız hallerini. Sizce pik mi yoksa dün mü pikti bugünlerde mi çatlıyor acaba. Allahtan ateş takibi yapıyorum yükselmesi yakında olursa çatlayıp çatlamadığını tescillemiş olacağım. Bu ay aşırı inançlı aşırı umutluyum. Çok farklıyım. Umutlarımız hep diri olsun. Uzun oldu hakkınızı helal edin. Papatyamaviss Papatyamaviss @imagination forever A Afratafrac melisaa93 melisaa93 @melegim can @Safransari @cnlrm @tweeetyyy @Tikabasa etiketlemeyi unuttuğum diğer canlar
Bir iki gün yaptığında anlaşılır askım aksam da yap mutlaka
Eğer sılıklesırse dündür ama genelde akıntıdan bır ıkı gune tam boyutuna gelıyor
Şeninde ort günlerine denk gelmiş olur boylelıkle
Herzaman senın için dua ettim bebeğim hala da ediyorum 🤲🏼😍💜

Ben bu konuda babamı ve eşimi affedemiyorum engel oldular görmeme. Kaldıramazdın atlatmazdın diyorlar.Hala onlara kırgınım bu konuda. İyi mi yaptılar kötü mü bilmiyorum ama bir kere görmek için her şeyimi verirdim. Bence gitmelisin yüzleşmelisin canım. Bende kırkım çıktıktan sonra gittim çok kötü oldum. Bayılmamak için direndim, gitmek görmek ellerimle çiçek dikmek, sulamak iyi geliyor. Verdiği acı azalıyor sanki
Bana da ne kadar istesem de engel oluyorlardi sonra esim tam defnetmeye giderken bu haksizligi yapamam o karninda onca zaman tasidi ben gordum ama en cok o gormeyi hakediyor diye dusunup odaya getirdi gordum ve fotoğrafini cekmis esim surekli bakiyorum gormek iyi mi kotu mu bilmiyorum fotoğrafina bakip hem cok agliyorum hem de bu benim bebegim ve cennette kavusacaz onu opup kokliycam diye mutlu oluyorum🥺 mezarina da giderim insallah ama surekli cok kotu hallere giriyorum diye esim de harap oluyor o yuzden izin vermiyor sen de esinle babani anla senin psikolojik durumun icin oyle dusunmuslerdir cunku ayni seyleri yasadigimiz icin az cok biliyorum o surecte her saniye allahim ben niye ölmedim diye dusunurken bize agir gelecegini dusunduler onlar da😔

Alacağız ikinizden de naispse güzel haberler inşallah fnd_50 fnd_50 🙏💕
İnşallah kuzum inşallah dualarımız kabul olsun🤲🏻 dün oğlum dedi ki anne kardeşim ne zaman gelecek? Oğlum dua etmek ister misin dedim. Ama ben dua etmeyi bilmiyorum ki dedi. Ben sana gösterebilirim dedim. Ellerimi açtım ellerini açtı. Dediğimi tekrar edebilirsin dedim. “Allahım” dedim Allahım dedi:) “bana hayırlı sağlıklı bir kardeş gönder amin” dedim. Kendi ne derse beğenirsin? “Nolur bir tane kız bir tane de erkek sağlıklı kardeş gönder hem de hemen gönder amin dedi gitti. Ben şok :)))))

Kızlar bugün adet günüm gelen giden yok ve sabah test yaptım kalkar kalkmaz ıdrarim yaptım çünkü dayanmadim testte sornada aklıma geldi biraz bekledim bi yarım saat bekledim hafif geldi gittim yaptım negatif birşey çıkmadı 😥 of sizce A Afratafrac melisaa93 melisaa93 @buzmavisi- L A L L A L ve diğeri fikriniz nedir
Canım mecbur Bat bekleyeceksin o zaman. Yumurtlama takibi yapmadıysan belki geç döllenme olmuştur ve geç çıkabilir. ancak normal zamanda yumurtlama olduysa şimdiye çıkmalıydı.

Bir iki gün yaptığında anlaşılır askım aksam da yap mutlaka
Eğer sılıklesırse dündür ama genelde akıntıdan bır ıkı gune tam boyutuna gelıyor
Şeninde ort günlerine denk gelmiş olur boylelıkle
Herzaman senın için dua ettim bebeğim hala da ediyorum 🤲🏼😍💜
Aynen kuzum öyle devam ederim bugün kasıklarımda ağrı da var bence catlıyor. Umarım içeride canlı sperm vardır :)))) yarınki ateş de önemli. İnşallah hayırla sağlıkla gelir minnoşum. Sağ olasın duaların için kankammmmmm🤲🏻❤️🥹😍

X