2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar inositolun pembe olanını mi kullanıyorsunuz mavi olanını mi bende almayı düşünüyorum da
Canım ben onu da araştırdım ikisi arasında fark yok yazmışlardı sadece pembe olan vücut indeksi 25in altında olanlar, mavi olan da vücut indeksi 25 in üzerinde olanların kullanması gerek yazmışlardı.kiloya göre yani. Ben pembe kullanıyorum o yuzden

Belki o korunmasız ilişki sırasında da bir yumurta büyüdü bilemeyiz canım rabbim verecekse her şey mümkün 😍 merakla senden haber bekliyorum canım sen bana umut olmuştun dualarım seninle
Tabiki rabbim ne dilerse onu yasiyoruz yoktan var eden Allah ufacik bir sividan var olduk biz de belki de o iliskide tuttu bilmiyorum ama ne gelirse hayirlisiyla gelsin insallah. Bu arada senle ayni seyleri yasadigimiz icin her ismini burda gordugumde bi yakinlik hissediyorum biran once hamilelik haberini gormek istiyorum rabbim insallah en kisa zamanda saglikla hayirla kucagina alacagin erkek bir evlat nasip etsin🤲 benim de oglusum melek oldu o yuzden kendime de hep boyle dualar ediyorum insallah bundan sonra cok guzel olacak bizim icin her sey🤲

Bence pik olmuş canım inofolic’e hemen cevap vermiş yumurtalıkların 😍 böylesi daha iyi ya döngü kısa sürüyor. Bu aydan hamile çıkacağız inanıyorum 😍
Ya aynen yoksa kırk saat bekle babam bekle😅 geçen ay 19. Gün oldu yumurtlama mesela. Ay inşallah bu ay ben de çok inanıyorum çok inşallah hayırla sağlıkla olur🤲🏻😍

Merhaba canım, ben kürtaj oldum ama beta takibi yapmadım, 25 gün sonra regl oldum, doktor bize korunmasız ilişki vermedi çünkü hamile kalabilirsin dedi, sen hamile olabilirsin, kürtaj sonrası hiç adet gördün mü ?
Hayir adet olmadim ama hic ne kontrole ne de beta takibine de gitmedim

Kuzum dün değerlendirdik bugün boş olabilir🙄 işte bu ikilem sıkıyor insanı🙄
Dün değerlendirdiysen sıkıntı yok bence. Yarın sabah eşin işe gitmeden test yap. Çatlamış görürsen sabahtan değerlendirin. Hala pik devamsa akşam değerlendirirsiniz.

Aslinda sen ruyani yazmissin ya ben de iki gundur ruyamda esimin bana kiz bebek kiyafeti getirdigini goruyorum ve esime de soyledim normalde korunmasak hamileyim diye dusunecem bu ruyalardan sonra ve suan cok garip oldum
Hangi yöntemle korundunuz balım

Aynen İnşAllah gerek kalmaz 😍 ama Funda’ya çok güzel etki etmiş şimdi durduk yere ilacı B.klamayalım 😂😂
Farkı yok ikisi de aynı kiloya göre renk değişiyor 😅 mavi daha kilolular için. Valla bence bana güzel etki etti demek ki daha erken içmeye başlasam daha da erken görecekmişim yumurtlamayı

X