2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Merhaba kizlar. Haziran 21de kurtaj olmustum psikolojik olarak iyi olmadigim icin hastaneye gidip beta dususu takip etmedim hic ve on gun sonrasinda sadece korunmasiz iliski olmustu ondan sonra hep korunduk ve yumurtlamam sanirim 10-12 arasi oldu cunku cok akintim ve agrim vardi ve bahsettigim korunmasiz iliski 3nde olmustu . Dun sizin burda bahsettiginiz testten siparis etmiştim hamilelik planlayinca kullanirim diye bugun acaba betam sifirlanmis midir diye bir tanesini deneyeyim dedim ve bata 3 gun kala cikan testim gibi silik cizgi cikti gozle daha belli oluyor. Simdi benim merak ettigim betam bir aydir hala sifirlanmadi mi yoksa hamile olabilir miyim?
Canım hamilesin bence 😍😍😍

Bence sabah ilk idrarla yap canım bunu gün içinde mi yaptın? Çok şaşırdım şu anda korunduğun halde nasıl olabilir ki? Betanın sıfırlanmadığına pek ihtimal vermiyorum ama teste devam edip koyulaşacak mı bakalım 😍 İnşAllah rabbimin sana hediyesidir 🤲🏻🥹
Evet ya şoktayim hatta size yazdim sen de bir adetten sonra rahat bir sekilde cok üstünde durmadan dusun demistin ben de adetten sonra takip yapmadan korunmayi birakirim belki dedim o yuzden test aldim ve korunmasiz iliski kurtaj kanamam kesildikten sonra olmustu sonrasinda gayet geri cekilme bile degil daha saglam bir sekilde korunduk eger hamileysem gercekten cok sasiririm rabbim nelere kadir bilemiyoruz gercekten🥺

Kızlar ya aklıma takıldı geçen burada bi arkadas çinko kullanıyor diye doktoru korunun demişti kim oldugunu hatırlayamadum suan bende pregnacare her him olan takviyeyi kullanıyorum içinde de çinko var tereddütte kaldım ya gebelik için kullanıyordum çinkodan dolayı bırakmam mı lazım acaba
Gebelikte kapsül hap veriliyor ondada Çinko var neden böyle demiş ki acaba doktor 🤔

Bilmiyorumki 21 Haziranda kurtaj oldum hala olmadim iste 25nde falan olurum diye dusunuyordum normalde de dongum uzun cunku
Bence birşeyler olabilir gibi geliyor canım dediğim gibi betanın sıfırlanması lazım normalde ancak kürtajda tam temizleme olmadığı taktirde beta düşmez diye biliyorum en iyisi bir doktora görünmen

Evet ya şoktayim hatta size yazdim sen de bir adetten sonra rahat bir sekilde cok üstünde durmadan dusun demistin ben de adetten sonra takip yapmadan korunmayi birakirim belki dedim o yuzden test aldim ve korunmasiz iliski kurtaj kanamam kesildikten sonra olmustu sonrasinda gayet geri cekilme bile degil daha saglam bir sekilde korunduk eger hamileysem gercekten cok sasiririm rabbim nelere kadir bilemiyoruz gercekten🥺
Belki o korunmasız ilişki sırasında da bir yumurta büyüdü bilemeyiz canım rabbim verecekse her şey mümkün 😍 merakla senden haber bekliyorum canım sen bana umut olmuştun dualarım seninle

Bence en güzeli kan ver. Şayet 2 gün sonra tekrar kan verdiğinde betan artıyorsa kesin yeni hamilelik. Seninki biraz farklı bir durum çünkü
Evet ben iki gun sonra testi tekrarlayayim koyulasmissa kan vereyim bence o da kesinlestirir bir nevi sonucta bugun kan versem iki gun sonra onu da vermek zorunda olacagim

Ayyy kızlar instagramdan programa davet ettiler eşimle beni şaşırdım 😂 mutfak bahane hiç de Tv izlenmem

Eklentiler

• IMG_1964.png
    IMG_1964.png
    154,9 KB · Görüntüleme: 59
Daha once kurtaj olanlar lutfen bana yardimci olur musunuz, suan panik heyecan yapip eşimi de uzmek istemiyorum bir ay sonra beta sifirlanmama ihtimali var mi cunku daha regl olmadim regl olmadan sifirlanmiyor mu acaba?

Merhaba canım, ben kürtaj oldum ama beta takibi yapmadım, 25 gün sonra regl oldum, doktor bize korunmasız ilişki vermedi çünkü hamile kalabilirsin dedi, sen hamile olabilirsin, kürtaj sonrası hiç adet gördün mü ?

Bence sabah ilk idrarla yap canım bunu gün içinde mi yaptın? Çok şaşırdım şu anda korunduğun halde nasıl olabilir ki? Betanın sıfırlanmadığına pek ihtimal vermiyorum ama teste devam edip koyulaşacak mı bakalım 😍 İnşAllah rabbimin sana hediyesidir 🤲🏻🥹
10 gün sonra tek 1 ilişki omuş korunmasız. Onunla tuturmuşlar 😂

Bence birşeyler olabilir gibi geliyor canım dediğim gibi betanın sıfırlanması lazım normalde ancak kürtajda tam temizleme olmadığı taktirde beta düşmez diye biliyorum en iyisi bir doktora görünmen
O da mantikli ki insallah tam temizlenmistir simdi yoksa birdaha operasyon gerekir

X