2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Canım bende klomene bağlı kist olmuştu ama sadece gecikme yaşadım. Zaten gecikme yaparmış kist. Öyle pıhtı falan görmedim hiç canım. Doktora da gitsen zaten atıldıysa kist göremez. Duruyorsa görebilir.

Yok kız 30mmle ikize hamile olanlar var. İlla kist olacak diye birşey yok. Benimki 3cm olmuştu. Sonra patladı gitti yok oldu. Tabi 30 civarı ideal aralığın dışında kalıyor ama şans oluyor yinede canım.
O zaman benim kist olmadı çünkü gününde oldum☺️ valla 30 mm baya büyükmüş🤣🤣

Cok garip ama hamile olmam mucize gibi olur korunduk cunku A Afratafrac senin dedigin testten aldim sen de bi bakar misin bir ay oldu dusuk yapali ve korunmasiz iliski sadece 3nde oldu bu test boyle silik cikarmiyor demistin sanirim degil mi?
Allah çok büyük bende temmuzda kimyasal geçirdim ve o ay inanır mısın 1 kere ilişkimiz oldu kimyasal oldum ağustosda gene gebelik geçirdim ondada kimyasaldan dolayı tek korumasız günüm oldu ondada ikiz gebelik geçirdim ve düşükle sonuçlandı Allah veriyor demekki hakkında hayırlısı olsun inşallah 🤗

Daha once kurtaj olanlar lutfen bana yardimci olur musunuz, suan panik heyecan yapip eşimi de uzmek istemiyorum bir ay sonra beta sifirlanmama ihtimali var mi cunku daha regl olmadim regl olmadan sifirlanmiyor mu acaba?

Daha once kurtaj olanlar lutfen bana yardimci olur musunuz, suan panik heyecan yapip eşimi de uzmek istemiyorum bir ay sonra beta sifirlanmama ihtimali var mi cunku daha regl olmadim regl olmadan sifirlanmiyor mu acaba?
Kaç gün var adete canım

Allah çok büyük bende temmuzda kimyasal geçirdim ve o ay inanır mısın 1 kere ilişkimiz oldu kimyasal oldum ağustosda gene gebelik geçirdim ondada kimyasaldan dolayı tek korumasız günüm oldu ondada ikiz gebelik geçirdim ve düşükle sonuçlandı Allah veriyor demekki hakkında hayırlısı olsun inşallah 🤗
Amin allah razi olsun aslinda cok cok istiyorum ama hep 34 haftalik kaybim hem bu kurtajimdan sonra kurtaj sonrasi hamile kalirsam sagliksiz olur diye korktugum icin suan panik yaptim.

Merhaba kizlar. Haziran 21de kurtaj olmustum psikolojik olarak iyi olmadigim icin hastaneye gidip beta dususu takip etmedim hic ve on gun sonrasinda sadece korunmasiz iliski olmustu ondan sonra hep korunduk ve yumurtlamam sanirim 10-12 arasi oldu cunku cok akintim ve agrim vardi ve bahsettigim korunmasiz iliski 3nde olmustu . Dun sizin burda bahsettiginiz testten siparis etmiştim hamilelik planlayinca kullanirim diye bugun acaba betam sifirlanmis midir diye bir tanesini deneyeyim dedim ve bata 3 gun kala cikan testim gibi silik cizgi cikti gozle daha belli oluyor. Simdi benim merak ettigim betam bir aydir hala sifirlanmadi mi yoksa hamile olabilir miyim?
Bence sabah ilk idrarla yap canım bunu gün içinde mi yaptın? Çok şaşırdım şu anda korunduğun halde nasıl olabilir ki? Betanın sıfırlanmadığına pek ihtimal vermiyorum ama teste devam edip koyulaşacak mı bakalım 😍 İnşAllah rabbimin sana hediyesidir 🤲🏻🥹

Amin allah razi olsun aslinda cok cok istiyorum ama hep 34 haftalik kaybim hem bu kurtajimdan sonra kurtaj sonrasi hamile kalirsam sagliksiz olur diye korktugum icin suan panik yaptim.
Emin ol doktorun ilaç verir böyle düşüklerden sonra korkma ben düşükten sonra gebe kalıp sağlık doğum yapanı çok duydum korkma inşallah güzel haberler alırısn

Kızlar ya aklıma takıldı geçen burada bi arkadas çinko kullanıyor diye doktoru korunun demişti kim oldugunu hatırlayamadum suan bende pregnacare her him olan takviyeyi kullanıyorum içinde de çinko var tereddütte kaldım ya gebelik için kullanıyordum çinkodan dolayı bırakmam mı lazım acaba

Bence en güzeli kan ver. Şayet 2 gün sonra tekrar kan verdiğinde betan artıyorsa kesin yeni hamilelik. Seninki biraz farklı bir durum çünkü

X