2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Üsttekinde daha belli sanki Ama işte pozitif diyemiyorum daha

Pik olduğu gün ben sıvı alımına dikkat etmesem de aşırı koyu gösteriyor.

Bir de bende de böyle olmuştu, koyulaşıyor gibiydi sonra silikleşmişti ancak sonra birde kopkoyu görmüştüm pik olmuştu.

Dış gebelikte beta anormal artıyor diye biliyorum canım gelebilir reglin bugün. Yinede testin varsa evde yap beta sıfırlanmış mı bakarsın yada tekrar kan verip kontrol et

Kızlar hormon testleri yaptırmıştım bir bakar mısınız anlayan var mıdır?

Eklentiler

• IMG_6622.png
    117,8 KB · Görüntüleme: 47
  • IMG_6621.png
    123,4 KB · Görüntüleme: 49
Kızlar hormon testleri yaptırmıştım bir bakar mısınız anlayan var mıdır?
Fsh biraz düşse daha iyi olur canım ama gebeliğe engel değil beslenme ve yürüyüşle düşer. Tsh ve prolaktin yüksek bence bunlar için doktorun ilaç verebilir.prolaktin süt hormonu olduğu için yüksek olunca vücut yeni doğum yaptığını düşünüp hamileliğe karşı direnç gösterebilirmiş. Eskilerin süt korur dedikleri olay.iki değerde basit bir şekilde düşer hemen Lh ve e2 normal bence

Yaaaa olsun yinede ben güzel haber bekliyorum :)

Sağol kuzum doktordan daha çok rahatlattın beni ya. Şimdi tiroid için doktora geldim ilaç vs ne derse artık prolaktin için de ilaç aldım. Benim temmuz ayı yattı desene. Bu durumda ilaç kullanırken deneme yapamam sanırım değil mi?

Şimdi girebildim kusura bakma, inanılmaz bi göğüs hassasiyeti yaşıyorum ama bu regl habercisi mi gebelik mi bilmiyorum 30 haziran Bat, bayram günü test yapacağım bakalım :)
ay hadi alalım inşallah bayram günü güzel haberini. Bekliyoruz o halde

Kullandığın ilaçlar gebeliğe uygunsa deneme yapabilirsin Ama en güvenilir olanı tabiki ilaçlar bitene kadar korunmak riske atmamak Ben bu ayda değerlerinin normale döneceğini düşünüyorum çok yüksek değiller zaten

Sağol bebeğim ya Allah razı olsun valla öyle tatlısın ki. Doktor yerine hemen size soruyorum o zaman bu ay da riske atmayalım napalım hayırlısı artık

Kızlar bu arada ben Bayramın ilk günü tatile gidiyorum. 2 Temmuz tarihinde döneceğim. Büyük ihtimalle de biraz her şeyden uzaklaşacağım için mesajların hiç birine bakma fırsatı bulamayacağım. Bayramda isim yazdıranlar olabilir, o kişilerin isimlerini tabloya döndüğümde ekleyeceğim. Ancak bu mesajımı görmeyebilirler.

Bu mesajımı gören ve bayramda siteye girecek arkadaşlar olursa, neden ismim yazılmadı falan diyen kişiye durumu izah ederseniz sevinirim Azıcık bekleyecekler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…