2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ya ben de duphaston alıcam da. Doktor mu yazmalı illa Duphastıon u? Ben kendim gidip eczaneden alsam olur mu?

Canım beni de yazabilir misin sat 26.06 bat 23.07

Tatilden bebişle dönersin İnşAllah

Kankiler ben inofolic kullanıyordum bugün bitti kullanmaya devam etmeli miyim? Folik asit için kullanayım diye düşünüyorum ama emin olamadım yumurtlama geçti sonuçta

Kuzum ben gün aşırı denedim ve adetime 11 gün var daha farklı bir belirti sezmedim daha erken sanırım adete yakın olduğunda haberleşelim

Kızlar bugün adetimin 10. günü, o ulaştım testi yapmaya başlayacağım, hangi saatlerde daha doğru sonuç veriyordu ona göre aynı saatte yapayım her gün, bı de günde bir mi yapayım iki mi sizce?

Ya ben de duphaston alıcam da. Doktor mu yazmalı illa Duphastıon u? Ben kendim gidip eczaneden alsam olur mu?
Duphastonu bana doktorum kendisi yazıyot canım yumurta takibi yapıyor çatlama oldugu gün başıyorum içmeye günde 1 defa 1 hafta boyunca ama kimi doktorlar günde 2 defa 10 gün içiriyor canım

Ayyyy çok çok geçmiş olsun canım. Rabbim oğluşuna biran önce şafi ismiyle şifasını göndersin inşallah sizde kendinize dikkat edin canım tekrardan almayın aile içerisinde geziyor bu hastalık çünkü. Bebişte vaktini zamanını bekliyor hayırlı şekilde en kısa zamanda gelsin imi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…