2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Cnm arada gelip bakıyorum ama çok yogunum bayram telaşı çok oluyor bzım köylerde..
14. Ve 16. Gun ilişki oldu, bide 18. Gun yaptım mı yeter, 🤪
Sen naptın cnm
Yumurtlamanı degerlndırdın mi
Iyi süper canim.. oyle baska kosturmacalardayken denemek daha iyi. Odaklanmamis oluyorsun hem. Benim de ya dun oldu yumurtlama ya da bugun yarin olacak bilmiyorum. Agri var ama pek de anlayamiyorum. Testler daha yeni silinmeye basladi. Degerlendirmeye devam ediyorum iste. Insallah tutar hepimizin🙏🙏

Senin yumurtan geç çatlamış da olabilir. Belki de o gördüğün yerleşme kanamasıydı. Sen bekle bakalım yarın gelen giden olacak mı.

Doktorum demişti, ovulasyon testinde pikten sonraki silikleşme aslında hemen çatladı demek değil diye. Bazen hormon seviyesi düşüyor ancak hala çatlamamış olabiliyormuş. Ay hadi inşallah öyledir.🙏
Malesef devamı geldi 🥺

Kızlar bilen kişilerin yardımına ihtiyacım var. Görümcem en son 21 mayısta adet gördüm diyor. 3 gün gecikmesi var. 2 gün kahverengi lekelenme gelmiş. Ama çok çok az ve sökülme olmamış daha. Kasıklarında aşırı batma sırtında ağrı var. Miratech erken gebelik testi verdim bende fazladan var. 1 düşüğü var öncesinden. Böyle olan var mı aranızda? Ay aynı anda gebe kalma yaşamakta büyük şok yaratır bana hdkshsjdj😂

Kızlar bilen kişilerin yardımına ihtiyacım var. Görümcem en son 21 mayısta adet gördüm diyor. 3 gün gecikmesi var. 2 gün kahverengi lekelenme gelmiş. Ama çok çok az ve sökülme olmamış daha. Kasıklarında aşırı batma sırtında ağrı var. Miratech erken gebelik testi verdim bende fazladan var. 1 düşüğü var öncesinden. Böyle olan var mı aranızda? Ay aynı anda gebe kalma yaşamakta büyük şok yaratır bana hdkshsjdj😂
İnşallah vardır beiş. Belki daha yeni yerleşiyordur, 1-2 güne netleşir o zaman.

Iyi süper canim.. oyle baska kosturmacalardayken denemek daha iyi. Odaklanmamis oluyorsun hem. Benim de ya dun oldu yumurtlama ya da bugun yarin olacak bilmiyorum. Agri var ama pek de anlayamiyorum. Testler daha yeni silinmeye basladi. Degerlendirmeye devam ediyorum iste. Insallah tutar hepimizin🙏🙏
İnşallah cnm bnımde 3 gundur kasık agrım var, ve akıntım oldu ilk defa
Normalde yumurtlamada akıntı olmazdı bnım
Su gbi akıntım var 3 gündür
Bugun yarın yumurtlama olmuştur sanırım
Kafaya cok takmamaya calısıyorum
Burda bayaa oyalanıyorum, temizlik vs
Dur durak yok, cok yoruluyorum, full ağır kaldırdım, eşya taşıdık çok..
Test falanda yapmıcam, günde saymıyorum..
Bakalım yaz dönemi boyle geçsin🌼

Kızlar ovülasyon testime bakar mısınız? Adet biteli 3 gün oldu

Eklentiler

• IMG_4905.jpeg
    IMG_4905.jpeg
    164,3 KB · Görüntüleme: 41
Kızlar ovülasyon testime bakar mısınız? Adet biteli 3 gün oldu
Canım erken yumurtlayacak olabilirsin, test yapmaya devam et. Bazen bazı aylarda erken ya da geç yumurtlama görebiliyor kadınlar. Buna da genelde hava değişimi, stres, yeme içme, ağır spor yapma vb. gibi şeyler etken olabiliyormuş.

Kızlar sat 3 haziran test yaptım negatifEki Görüntüle 3265692
Kuzum sen çooooook erken test yapmışsın. Bebek varsa bile daha beta salmamıştır 😂 azcık daha bekle. Son adet tarihini baz almıyoruz ayrıca. Yumurtlama günün önemli. Geç döllenme ile Bat günü çok hafif silik çizgi ile öğrenen oldu burada. Bekle bir kaç gün daha 💕

Kuzum sen çooooook erken test yapmışsın. Bebek varsa bile daha beta salmamıştır 😂 azcık daha bekle. Son adet tarihini baz almıyoruz ayrıca. Yumurtlama günün önemli. Geç döllenme ile Bat günü çok hafif silik çizgi ile öğrenen oldu burada. Bekle bir kaç gün daha 💕
Belirti olunca dayanamadım yaptım 😂 15 haziran civarı yumurtlama oldu biraz daha bekliyim bakalım😂 evde test olunca insan duramıyor ya

Kızlar benim 23. Gösterirken 21 inde yumurtlama ağrım ve akıntım oldu. 21 ve öncesini değerlendirdim. İlişki üzerinden 4 gün geçti ama 2 gün sonrasında beyaz akıntım çoğaldı Şuan resmen hergün çamaşırım batıyor. Belirti olabilir mi bunlar

X