2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ohh rahatladım yaa Allah razı olsun. C kollu olmayan birinden bunları duymak beni rahatttı kuzum sağolasın. Allah muradını versin bebeşini versin inşallah . Bak sen ya yumurtlamalara bile güvenn yok walla. Belki boşu boşuna değerlendiriyoruz haberimiz yok

İnşAllah kısa zamanda devreder seni bebeğim güzel haberini yakında duyacağız eminim

hsg den hıc korkma gercekten,tuplerın acıksa zaten benım gıbı hıcbısey hıssetmezsın sonrasında kapalıysa belkı bıraz agrın lekenmen olur oda gecer hemen merak etme.yumurtlama ısıne gelınce zaten 5,6 denemede olmuyosa mutlaka bı sorun vardır bebegım,artık yumurtlama sorunumu tüp sorunumu sperm sorunumu onu tespıt edıp cozmek lazım.bosa vakıt kaybetmenın anlamı yok yanı

Benim ilk çektirdiğim c koltuk diğildi ama anestezi almıştım çok süper gecmişti ikinci ama c koltuktu anestezi almadım o da o çok süper oldu her ikisinde de eve dönerken hiç ağrım olmadı aksine gezdik dolaştık hiç korkma ben aşırı korkak biriyim

Alet C kollu da olsa farklı da olsa zaten anestezili çekilecekmişsin kuzum. Neyi kafana takıyorsun ki. azıcık rahatlat kendini. Hiç bir şey anlamayacaksın olup bitecek.
İnşallah kuzum. Sonrasında on gün kanaması olanları, ağrısı olanları okudum da yanlışlıkla ondan bi tırstım. Ama iyi geldi bu motivasyon cümleleri çok sağolun. Şimdi yapıyorum dese yaptırılan wala doktoruma öyle gaza geldim devleti bilmiyorum canım ama özel görüntüleme merkezi 5000 istedi benden şimdi.

Yumurtlama ve çatlama döneminde ilişki sırasında kasıklarda ağrınız oluyor mu?

Oh oh oh maşallaaahh maşalllaahh süper süper süper sağol canımm

Ben de yaptırıcam ama hiç araştırmıyorum. Dayanılmayacak bişi olsa zaten kimse yaptırmazdı diyorum kendime. Hamile kalırsam doğum videosu da izlemem ehrhalde. Bunalrla hep kendimizi strese sokuyoruz.

Ben özelde çektirdim, bildiğim kadarıyla devlette tamemen ücretsiz ama anestezi yok devlette.
Bebşiim son soru. Hsg hangi günler çekilyor. İlle regl bittikten sonra mı çekilmeli. Ben şimdi gitsem regl öncesi çekilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…