2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Aynen öyle yapayım ama senelik çörekotu dozumu almış gibi hissediyorum😄 valla helal olsun sana
Artist artist kür hazırlamaya gidiyorum mesajını yazarken sonunun böyle olacağını düşünmemiştim 😄
İnsan isteyince bir kere de faydasını görünce her şeye katlanmak istiyor işte rabbim sizlere de nasip etsin 🥰🤲🏻

Balım ben kadir gecesi doğdum. Enerjim hislerim çok kuvvetli. Yeğenimin biri tüp bebekle oldu. Rüyamda embriyo gördüm birsürü. Sepete düştü yukardan 1 tanesi sepette kaldı. Kaç yıl önce ki rüya. Bu tuttu dedim. Erkek olduğunu da gördüm. O rüyayı anneme anlattığımda transferin olucağını rahat olması gerektiğini söylemiştim.
Allh olmayacak duayı ettirmezmiş. Anne olacağım hissediyorum ama zamanını bilemiyorum. Çok yakın gibi. Stres yapmıyorum sadece ister istemez kafada bebek oluyor. Allah yormadan nasip etsin 🌸
Maşallah canım ben rüyalardan çok etkilenirim😊

İster istemez hepimizin aklında o var canım. Şu an yoğunlaştığımız için ne olursa olsun bir şekilde insan oraya bağlıyor. Ben sofraya fazladan kaşık koysam bile bir mana arıyorum.
Duana katılıyorum , Allah yormadan en güzelini en hayırlısını nasip etsin inşallah 🙏

Canım ben 35 yaşımdayım. İlk bir yıl inan umrumda bile olmadı. Bir yıldan sonra kaygı bastı. Daha 4 ay hiçbir şey değil. 35 yaş altından 1 yıl dene gel diyorlar. Herşey normalse bile döllenme olmayabiliyor. 35 sonrası 6 ay dene gel diyorlar. Ben bir yıl sonra devlete gidip testlerimi yaptırdım. Bence acele etme stres yapma. Hsg yi ise 15. Ayımda düşünmeye başladım. Çok çok endişeliysen 6. Ayda da olmazsa, başka bi devlet Hastanesi'ne git bir yıldır deniyorum, hormonlarını baktırmak istiyorum de kan ver. Klomen, bu vitamin işleri falan hep bir yıldan sonra başladım ben. 4 ay inan hiç birşey değil. Gönlünü ferah tut. Ovulasyonla yumurtlamanı takip etmeni öneririm o kadar.
O zaman devam ediyim ben abla sağolasın☺️

İster istemez hepimizin aklında o var canım. Şu an yoğunlaştığımız için ne olursa olsun bir şekilde insan oraya bağlıyor. Ben sofraya fazladan kaşık koysam bile bir mana arıyorum.
Duana katılıyorum , Allah yormadan en güzelini en hayırlısını nasip etsin inşallah 🙏
Aminnnn canımm❣️

Evet öyle malesef. Ne kadar doğal beslensek de kullandığımız deterjan bile kimyasal ve vücudumuz onu emiyor.
Ben de yumurtanın kalitesinden şüphe ediyorum.
Yumurtanin kaliteli olup olmadigini çatladığı gün gösteren değer vardı e2. canim bunu sen mi söylemiştin? melegim can melegim can uydurmuyorum demi 😂
Evet kuzum yumurta çatladıgı günden eminsen o gün gidip e2 testi verdigin zaman 200 ve üzeri yumurta kaliteli demekmiş.

Şu rüya işi bir bende anlamsız heralde. Kimi düşünsem veya onunla ilgili konuşsam rüyama girer. Geçen gün birinin ikiz olacağı haberini aldim (ilk aydan gebe kalmış 🤭) akşamına kendimi gördüm hemşire kanımı alırken ikizin olacak diyordu 😂kanın renginden mi anladı ne acep 🤣🤣🤣

Bende rondoya çok güveniyordum ama olmadı. Havan da ezeyim dedim onu da beceremedim. Ama helal olsun sana Allah şu çabamızı isteğimizi görüyor bizi boş çevirmeyecek Ağustos da hamileyiz🙏🙏🙏
İnşallah kuzum ya. Tüm tuşlara bastım ağustosta bebişimi bekliyorum. Nasipse cumartesi hsg mi de çekileceğim 🙏 ağustosta ardı arkasına verelim güzel haberleri inşallah

Canlarım karından keseyi görduk çok şukur🙏beta vermye grek kalmadı

Ama 6 cmlik yumurtalık kistın var dedi
O nerden çıktı moralim bozuldu çok
15 gün sonra kalp atışına çağrdı
Canım şimdi okudum çok sevindim 😍 o kisti hiç kafana takma benim arkadaşımda koca koca sanırım hem de iki tane kist vardı ve ikizlere hamileydi nur topu gibi de doğdular hiç sıkıntı olmadı ♥️

O zaman devam ediyim ben abla sağolasın☺️
Stres olma, en büyük düşman stres kuzum. Eşini de stres yapma. Gezin eğlenin anı yaşayın. Bebek öyle pat diye olan birşey değil. Bi kere deneyip hamile kalanlara bakma, onların yüzdesi çok düşük... 7. Ay 9. Ayda hamile kalan çok arkadaşım var.... Bu arada benim ve eşimin de değerleri normal sıkıntı yok, doktor doğal yolla olur diyor ama işte 15 aydır olmuyor, başka bir arkadaşımın 15. Ayda olmuştu kendiliğinden hiç doktora gitmemişti. ... Umarım senin de en kısa sürede sağlıkla bebiş haberlerini alırız canım ♥️

Şu rüya işi bir bende anlamsız heralde. Kimi düşünsem veya onunla ilgili konuşsam rüyama girer. Geçen gün birinin ikiz olacağı haberini aldim (ilk aydan gebe kalmış 🤭) akşamına kendimi gördüm hemşire kanımı alırken ikizin olacak diyordu 😂kanın renginden mi anladı ne acep 🤣🤣🤣
O bilinçaltı rüyası normal canım.

Bende rondoya çok güveniyordum ama olmadı. Havan da ezeyim dedim onu da beceremedim. Ama helal olsun sana Allah şu çabamızı isteğimizi görüyor bizi boş çevirmeyecek Ağustos da hamileyiz🙏🙏🙏
Aminn inşallah canım sizin dediklerinizi bende denedim olmayınca öyle yedim 😂 aktarda cektirebilirsiniz ancak

X