2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Stres olma, en büyük düşman stres kuzum. Eşini de stres yapma. Gezin eğlenin anı yaşayın. Bebek öyle pat diye olan birşey değil. Bi kere deneyip hamile kalanlara bakma, onların yüzdesi çok düşük... 7. Ay 9. Ayda hamile kalan çok arkadaşım var.... Bu arada benim ve eşimin de değerleri normal sıkıntı yok, doktor doğal yolla olur diyor ama işte 15 aydır olmuyor, başka bir arkadaşımın 15. Ayda olmuştu kendiliğinden hiç doktora gitmemişti. ... Umarım senin de en kısa sürede sağlıkla bebiş haberlerini alırız canım ♥️
Amin ablam inşallah zamanını bekliyor dünyaya gelmek için Allah yormadan nasip etsin. Sadece pat diye olur sandık korunduk eşime anlatamadım. Bırakalım korunmayı dedim ya olursa borcumuz var kredimiz var bebeğe de güzel bir hayat sunmalıyız dedi. Biraz ona üzülsemde zaten zamanı bellidr biz değiştiremeyiz ki. O da her ay inşallah hamilesindir diyip seviniyor. Hayırlısı 💙

Sayende yapmayan kalmıcak aşkım😂 hamişlik nasıl gidiyor belirtilerin arttı mı doktora ne zaman gideceksin bir ara doktor konuşmuştuk seninle karar verdin mi hangisine gideceğine 😍
Kuzum şimdilik deva Hastanesi'ne gidip geliyorum pek beğenmesem de zaten normal gebelik takibi nizipte yaptırırım eşim yurt dışına cikicak annemlerde kalırım göğüs sancım ve bel ağrılarım arttı kuzum halsizlik var çok hafif ve batmalar oluyor inşallah bu sefer sağlıkla tutundu bebeğim 🤲🏻

Canım şimdi okudum çok sevindim 😍 o kisti hiç kafana takma benim arkadaşımda koca koca sanırım hem de iki tane kist vardı ve ikizlere hamileydi nur topu gibi de doğdular hiç sıkıntı olmadı ♥️
Ayy inşallh cnm yaa🙏
Bnde topiklere bayaa baktım kimsede sorun çıkarmamış çoğu küçülüp kaybolmuş

Şu rüya işi bir bende anlamsız heralde. Kimi düşünsem veya onunla ilgili konuşsam rüyama girer. Geçen gün birinin ikiz olacağı haberini aldim (ilk aydan gebe kalmış 🤭) akşamına kendimi gördüm hemşire kanımı alırken ikizin olacak diyordu 😂kanın renginden mi anladı ne acep 🤣🤣🤣
Benim de rüyalarım anlamlı değildir hatta bilinçaltım fena saçmadır. Ovulasyon takibi yaparken samanalrın içinde yumurta görüp onlardan çocuk yapıyordum insan yazmaya utanıyro ama o kadar saçma işte🤣

Ama ben rüyası anlamlı olan kişilerden etkileniyorum ne güzel benim gibi saçma sapan değil diye😄

Cnm bnde ılk kımyasalımdan sonra 2. Kımyasalımda yumurtlamadan sonra doktor progstan 200lük ağızdan kullan demişti, 10 gun faln kullandım ama kımyasal oldu

3. Kımyasalımda yıne yumurtlamadan sonra kndım kullandım oda kımyasal oldu
Böyle olunca artık kullanmıcam bısey dedim ve şuan kullanmıyorum çok sukur tuttu

İnankı tutacagı varsa kullanmadanda tutuyor, düşecegı varsa düşüyor, bnce kullanma, gebelik oluşur, kanama olur vs. Ozamn kullandırtıyolar
Öyle mi diyorsun tamam o zaman kuzum kullanmayım sağol 😘

Kuzum şimdilik deva Hastanesi'ne gidip geliyorum pek beğenmesem de zaten normal gebelik takibi nizipte yaptırırım eşim yurt dışına cikicak annemlerde kalırım göğüs sancım ve bel ağrılarım arttı kuzum halsizlik var çok hafif ve batmalar oluyor inşallah bu sefer sağlıkla tutundu bebeğim 🤲🏻
Aaa doğru eşin gideceği için antepte olamıcaksın o zaman kuzum. Annen sana mis gibi bakar şimdi en önemli zamanlarını dinlene dinlene geçirirsin inşallah. Bebişin seninle kalacak inanıyorum 🙏🏻🙏🏻

Öyle mi diyorsun tamam o zaman kuzum kullanmayım sağol 😘
Cnm bnım tavsıyem kullanma bn tedbir amaçlı coraspin bıle kullandım, pekmezler cevizler, d vıtamini, folik asit, progestan, çok dıkkat ettım 3 üde kımyasal oldu

Olursa olur dedim herseyi bıraktım, folik asit bıle düşün.. Boşuna içmişm bunca ilacı dedim
Daha 5 gün önce folikaside başladım.
Boşuna içme o ilacı adet olaxagın varsada dengeni bozuyor cunkü

Buay eşya taşıdım, ağaca çıktım, uzandım ettım hrseyi yaptım, tutacagı varsa tutuyor,

Kızlar sapık gibi etiketliyorum ama kusura bakmayın 😂 Artık durumu belli olmayanları haftalık etiketlerim. Sadece güncelleyecek bir durumu olanlar cevap verebilir kızlar.

Regli gelenler bana güncelleme yaparsa sevinirim. Ya da test yapan ve bebiş haberi alan varsa. 🥰 Bat tarihleri yaklaşanlar ne alemdeler birde. 🧐 Ne zaman test yapmayı planlıyorsunuz? Hadi herkesten güzel haber alalım🙏💕

@babytoys @tgdrnkzl @iremgns @sed2 @anne adayim @Merveeee57 @bebekcee @zernove Childdevelopment Childdevelopment @melikebyhn12 @Sunshine597 @maaaavi @minikkalp63 @Sipser @Safransari @D073737 N Nurse9535 @destinesiaa @aynuray_ @brcn95 S Sunshine1 @Nightmare21 @simomays @ELIF7007 @uzumrv @minnoskedii @Soulfly07 @mdhzade @ebeanne22 @Numerus clauses @TOMURCUK_27 @Belisimm
Benim daha iki gün var yine her adet öncesi olduğu gibi bel ağrısı, göğüs ağrısı bide arada bir karın ağrısı var. Benim rutin adet öncesi bunlar olduğu için günüm geçmeden test yapmim diyorum.

Aaa doğru eşin gideceği için antepte olamıcaksın o zaman kuzum. Annen sana mis gibi bakar şimdi en önemli zamanlarını dinlene dinlene geçirirsin inşallah. Bebişin seninle kalacak inanıyorum 🙏🏻🙏🏻
İnşallah çiçeğim çok teşekkür ederim eşim de baya takıyor sürekli diyor ya buna da bir şey olursa dedim kötü düşünme bir şey olmayacak Allah'ın izniyle.
Kaynanamlar köyde hamilelik olmasa oraya gidecektim ama olduğu için ne olur ne olmaz annemlere gideceğim orası benim için daha rahat olur iş güç uzanıp kalkma konusunda hem adn hastanesi de çok yakın annemlere daha iyi olur benim için

Cnm bnım tavsıyem kullanma bn tedbir amaçlı coraspin bıle kullandım, pekmezler cevizler, d vıtamini, folik asit, progestan, çok dıkkat ettım 3 üde kımyasal oldu

Olursa olur dedim herseyi bıraktım, folik asit bıle düşün.. Boşuna içmişm bunca ilacı dedim
Daha 5 gün önce folikaside başladım.
Boşuna içme o ilacı adet olaxagın varsada dengeni bozuyor cunkü

Buay eşya taşıdım, ağaca çıktım, uzandım ettım hrseyi yaptım, tutacagı varsa tutuyor,
Çok katılıyorum sana canım uzanmak kalkmamak folik asit vitaminler klomen çatlatma iğnesi duphaston hepsi boş geçti resmen bu ay yumurtlama takip etmedim vitamin takviyesi falan hiçbir şey almadım sadece dediğin kürü yaptım oda 12 gün yiyin diyir ben sadece 4 5 gün yedim inşallah bu sefer benim bebiş de sağlıkla tutunucak inanıyorum ben 😌

Kızlar ya benim modum cok düştü psikolojim bozuldu regl olunca. Ne yapacam bilmiyorum 🧺😔
Her yeni ay, yeni umut demek.
Bir an önce kendini toparlayıp yeni döngü için kendini hazırlanmalısın.

Bak biz kaç arkadaş kürlere başladık umutluyuz, inanıyoruz sende katıl bize😊 demek senin de bebeğin boğa burcu olmak istiyor. Şükür ki regl olabiliyorsun bu bile modunu düşürmemen için bir sebep ki.

İyi düşün, iyi olsun🙏

X