2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Pik olmaya başlamış yakalamışsın bebek. Zannediyorum yarın devam eder. Belki yarın akşam çatlar ya da öbür gün çatlar. Siz müsaitseniz başlayın bence bugünden itibaren değerlendirmeye.
Bana da öyle geldi ya sanki yakın gibi. Innovitada kopkoyu gordugum oldu çünkü.. ama tabiki de degerlendiremedik. Pik oldugunu duyar duymaz kocam beyefendiye olanlar oluyor uykudan gozunu acamiyor adam resmen. 2 3 defadir yani seyi yasiyoruz. Sinirlendim ben de diger marka testleri çöpe attim gozunun önünde. Ben o kadar ugrasiyorum sen hep ayni seyi yapiyorsun dedim. Innovitalari sakladim ama takibi onlarla yapiyorum diye

Pikten hemen öncesi saat farkı falan var bence İnnovita pik olunca bundan bile koyu çıkarıyor çünkü.
Aynen canım ben de innovitada kopkoyu gordugum zamanlar oldu. Ama bekleyince de biraz daha koyulaşıyor ya bir emin olamadim. Neyse pik olmadigini sizden duymak da iyi geldi çünkü zaten degerlendiremedim

Aynen canım ben de innovitada kopkoyu gordugum zamanlar oldu. Ama bekleyince de biraz daha koyulaşıyor ya bir emin olamadim. Neyse pik olmadigini sizden duymak da iyi geldi çünkü zaten degerlendiremedim
Önemli olan pikten sonraki çatlama olan günler. Sen sinirini sinene çek. Hamile kalınca bunların acısınbir bir burnundan getirirsin onun değerlendirin bu haftayı. Onlara hadi diyince olmuyo. süslen püslen, seksi bişiler giy, bırak o sana yanaşsın.

Dogru söylüyorsun tatlim dedigin gibi elimden geleni yapayim bari.. nasilsa sonra barışıyoruz. Olan kacirdigimiz zamana oluyor bu arada sabah tam pik olmuş

Eklentiler

• 16874171356011350901707715376807.jpg
    21,8 KB · Görüntüleme: 32
Yumurta tembelligi neymiş? Ilk defa duyuyorum. Yumurta yeterince yok mu ya da buyumuyor mu ya da kanala mi atilmiyor hangi asamada problem oluyormus?
yumurta büyüyor belli bi zaman sonra küçülüyor sonra adetle atılıyor çatlama olmadan sönüyor ya da kalitesi düşük oluyormuş doktorum bu şekilse söyledi.

Hadi hayırlısı, umudu kaybetmek yok. Bebişin her an sana gelebilir bunu unutma.

Umarim oyle bisey yoktur hic birimizde ya.. o kadar isteyip bununla sinanmak da zor. Tabi yas faktörü de olunca insan korkuyor
Olsa da sorun değil, hamileliğe asla engel değil, sadece daha zor hamile kalınıyor. Bir sürü bebişi olan var bu şekilde 40 ından sonra hem de.

Merhaba. Ben de bir dahaki adette hormonlarıma baktırcam. Bakılabilcek her şeye bakılsın. Kan tahlili, vajinal ultrason olur belki. Başka bişeye bakılıyor mu?

yumurta büyüyor belli bi zaman sonra küçülüyor sonra adetle atılıyor çatlama olmadan sönüyor ya da kalitesi düşük oluyormuş doktorum bu şekilse söyledi.
Ben de bundan korkuyorum ya sanki tam pik yakalayamiyorum saat yüzünden mi yoksa bir sorun mu var aklımı kurcaliyor hep. Peki bunu nasil öğrenebiliriz acaba hormon testleri ya da ultrason ile mi bilen var mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…