2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Geçmiş olsun öncelikle. Sakın üzülme vücut bebek için belli yatırım yapıyor ve en ufak aksilik durumunda sağlıksızsa yani atıyor vücuttan. Gebe kalabiliyorsun sağlıklısın şükret dua et. Ben de mayıs ayında düşük yaptım kürtaj olmak zorunda kaldım. Lekelenmem vardı keseyi gördük sonra kanamam başladı. Yarım saat sancı ile düştü ama yine de kürtaj yaptılar.
Yürüyüş yap hafif hafif. Güzel beslen mutlu ol. Sağlıkla hayırlı zamanda kucağımıza alalım inş bebeklerimizi

Daha kötü olmadığıma şükrediyorum zaten bi çocuğum var 3 yaşında yine nasip olur inşallah, benim kesem oluşmamıştı herhalde görünmedi çünkü en son 305 e çıktı betam 4 gün sonra da kanamam başladı. 1 adet daha geçireyim hemen başlamayayım beslenmeme dikkat ederim hem diyorum ağustosu bulacak o şekilde.

Kizlaar bisey sorcam.. simdi ben dun gece innovita ovu testi yaptim. Pike yakin bir görüntü vardi. Ama pik degildi. Bugun sabah öğle vakti 2 test ile yaptim. Innovita ve bir gebenin gunlugu ovu testi. Her ikisinde de pikti. Aksam her iki testle birden tekrar bir bakayim dedim. Innovita daha da koyulasmis. Benim öğlen pik sandığım yanında hic kalir yani.. ama diger taraftan da bir gebenin günlüğü testi siliklesmeye başlamış. Simdi ne oldu yani ben anlamadim. Hangisine guvenmeli acaba bir defasinda biri bir gebenin gunlugu testlerinin daha hassas oldugu Lh dusmeye baslar baslamaz diger testlere gore gosterdigini falan yazmisti. Onu mu baz alsam. Test goruntulerini de koyuyorum.

Eklentiler

• 20230622_225744.jpg
    60,9 KB · Görüntüleme: 45
  • 20230622_225332.jpg
    28 KB · Görüntüleme: 35
Bir gecenin günlüğünün testini hiç bilmiyorum ben de. Bu gece yarın gece yine değerlendirme yapın en iyisi Sonra bi hafta daha gün aşırı devam etmek gerekiyormuş.

Bende yıllar önce kimyasal gebelik geçirmiştim canm. Sancın olması çok normal. Bende yorgunluk, halsizlik, baş dönmesi de olmuştu bir süre. Beslenme dikkat et, umarım en kısa zamanda bebek müjdesi alırsın.

Son düzenleme:
Tamam canım sağol. Bakalım ben de bi baktırayım. Bi de hani bazıları kan sulandırıcı kullanmak zorunda kalıyor ya o da bu testlerden anlaşılıyor mu? Çok soru sordum ama
Hayır canım genelde bu testi yapmak için en az 2 düşük diyorlar ve üniversitenin genetik laboratuvar bölümünde trombofili testi vermen lazım

Beni de alıınn:) SAT 10 Haziran BAT 8 Temmuz bu ay aşılama yaptırdık hayırlısı

canim yüregini ferah tutmaya calis benim kardesimde ilk 3 ayinda hep kanamasi lekelenmeleri oluyodu simdi masallah 5 yasina girdi.. insallah sende saglikla alirsin kucagina.. ama eger olmazsada sIkma canini rabbimin vardir bi bildigi.. ben herzaman öyle diyorum.. herzaman herseyin hayirlisi olsun

Doktorum kaç kez dedi, bu testlere çok bağlı kalmayın, yine yap ancak 1 dolu 1 boş gidin mutlaka diye. Bir şey diyemiyorum ancak sen de çok bağımlı kalma derim. Pik oldu mu oldu sonuçta öyle düşünelim. Artık 1 hafta 1 dolu 1 boş devam.

Bu testler benim de kafamı karıştırıyor ya. Pik olmuş sonuçta düzenli denemeyi aksatmamak lazım.

Herkese günaydın bu arada kızlar tatil öncesi son çalışma günü
vuhuuuuu, herkes güzel bir tatil yapıp kafa dinlesin. Ben de Bayramın ilk günü gidiyorum denize, 2 Temmuz da döneceğim. Güzelce kafamızı dinler, tüm negatifliklerimizden arınırız, hepimize iyi gelir umarım. Gerçi ben ;Pazartesi ve salı da yarım gün çalışıcam.

Evet ya uzaklaşalım biraz iş stresinden. Evden çalışıyordun sanki ama değil mi ? En azından ofise gitme derdin yok

Günaydın canım. Kafam ne kadar başka şeydeyse çalışma gününü başka yorumladım sonradan anladım iyi tatillerimiz olsun inşallah
Çok güldüm buna ya evet akıl hep başka yerlerde malum

Bi de başında böyle oldu sonradan düşük yapanların Allah yardımcısı olsun zormuş
Kesin benim durum artık canım değerim de düşüyor zaten inşallah hepimiz sağlıkla alırız en yakın zamanda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…