2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ay hadi hayırlısı, güzel haberini alalım. Yalnız yumurtlama akıntısı gelince herkesin 3-4 gün sonra çatlamıyor. Benim öyledir ama kiminin ertesi günü çatlayabiliyor. O yüzden akıntıyı görünce 1 dolu 1 boş değerlendirin 1 hafta

inositol 3cü aydır kullanıyorum, bence bende erken yumurlama oldu, ağrım olduğu içinde yapmadık, adetten sonra bat sat güncellerim canım

sat- 13.06.2023 bat- 11.07.2023

A Afratafrac canım geçen dedim ya kasık ağrım var adet olacağım diye ya ped takmama rağmen olmadım o kadar ağrıdı düşün hala yok gelen giden bekliyorum zaten özel bi doktor ayarlayacağım alanında uzman ona muayeneye gideceğim. Bakalım o ne dicek bu arada Ankara'da olan var mı herkes nerede yaşıyorsa söyleyebilir mi belki aynı şehirlerde olanımız vardır

Kuzum gideceğin doktor da adet söktürücü verecektir. Ben en son böyle gelir diye umdum umdum 6 ay geçti adet olamamıştım. Her an adet olacakmış gibiydim oysa. Ben arada gerekirse adet söktürücü kullanma taraftarıyım. Bu arada bence doktorun sana regl düzensizliğin için de duphaston vermesi gerekirdi.

Bebek bekleyenlere duphaston veriyorlar. Hem regli düzenliyor hem de bebek olursa bebeğin tutunmasını sağlıyor.

Yumurta tembelligi neymiş? Ilk defa duyuyorum. Yumurta yeterince yok mu ya da buyumuyor mu ya da kanala mi atilmiyor hangi asamada problem oluyormus?
yumurta rezervinde azalma oluyormuş. Az sayıda yumurta gelişiyormuş diye biliyorum.

Kuzum benim içmememin bi sebebi de ben en son adet sonrası 41 hurmaya 41 Meryem okutturdum onu yedik eşimle ondan sonra adet olmadım hala işte onun da bir hikmeti vardır diye bekleme yapıyorum içmiyorum ne olur ne olmaz diye kuzum

Ama aradan çok uzun zaman geçti. Sen al bir test yap, varsa çıkar zaten artık. Şimdiye okula başlayacak yaşa gelmiştir

O huma mevzuna gelince de, onun etkisi de eminim bir sonraki ayı etkiler.

Hadi ya her türlü sıkı tutmak lazım yani
Tabii boşlamamak lazım

Ben İzmir’deyim. Doktorum Mehmet Bal medicaldeydi Can hastanesine geçti çok memnunum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…