2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar biliyorum bu test mimli ama sabah hicbisey yoktu aradan 12 saat geçince tekrar yapmak istedim beş dk oldu testi yapalı 🥺
Kız niye üzgün işareti kattın bu kadar mı mimli yani test. hemen çıktıysa pembiş yani kuzum

Kızlar biliyorum bu test mimli ama sabah hicbisey yoktu aradan 12 saat geçince tekrar yapmak istedim beş dk oldu testi yapalı 🥺
Vallahi canım hiç güvenemiyorum bu teste. Başka marka ile yapsan. Geçenki arkadaşta da aynı böyleydi kan verdi negatif çıktı hatırlarsan. Hamile olmanı gönülden istiyorum İnşAllah doğrudur 🤲🏻

Vallahi canım hiç güvenemiyorum bu teste. Başka marka ile yapsan. Geçenki arkadaşta da aynı böyleydi kan verdi negatif çıktı hatırlarsan. Hamile olmanı gönülden istiyorum İnşAllah doğrudur 🤲🏻
Biliyorum bitanem. Şuan sevinemedim daha adete 7 gün var. Dün 4 tane aldım hepsi bundanmiş. Yarın sabahta çizgi görürsem başka test deneyeceğim inşallah

Kozlar sizce ne yapayım ilaç içiyim mi çok kötü boğazım yutkunamıyorum ya 😭 L A L L A L şimdi yaptım bu testi de boğazlarım çok ağrıyo ilaç içsem mi bilemedim ya 🤦‍♀️

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    182,6 KB · Görüntüleme: 64
Son düzenleme:
X