2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Eklentiler

• IMG_1845.jpeg
    IMG_1845.jpeg
    73,5 KB · Görüntüleme: 61
Eki Görüntüle 3272031
Bi de buna bakın ama camımın kirine bakmayın hdhdhshah 🤣🤣🤣
Kıyamam yirim seni. Ben artık temizlik konusunu saldım. Pratikliğe önem verdim. Camı parlatçam diye uğramıyorum. İçeriden siliyorum güzelce ama dışarıdan hortum tutuyo eşim tüm çamur kum toz ne varsa akıyo 😂😂😂 sonra cam silegeciyle suyunu çekiyo bitti gitti. İsterse bencikli dursun umurumda değil. Ev işi asla bitmek bilmeyen bir çile. Neydi o söz "tencerelerinin geleceğinden daha parlak olmasına izin verme"

Ben bu fotoda da gördüm kuşum. Senden de alcaz inşallah güzel haber 💕💕💕🙏🙏🙏

İstanbulda olanınız var mı bilmiyorum ama pelte kıvamına geldim. Kız bu ne sıcak. Bir de emekli teyzeler gibi her yanım ağrıyo😂 ay delircem. Yaşasın kış. Sıcak oturmak kalp ben. Bu sıcaklarda herşey zor😂 o iş de dahil. Beni bir sinir alıyo ki anlatamam. Allahtan bekleme dönemindeyim yoksa herşeyden vazgeçiyo insan bu sıcaklarda😂
Bir adanalı olarak beni düşün kuzum balkonda yumurta pişirdim sokaga çıksam kuzu çevirme olcam 😂

Kıyamam yirim seni. Ben artık temizlik konusunu saldım. Pratikliğe önem verdim. Camı parlatçam diye uğramıyorum. İçeriden siliyorum güzelce ama dışarıdan hortum tutuyo eşim tüm çamur kum toz ne varsa akıyo 😂😂😂 sonra cam silegeciyle suyunu çekiyo bitti gitti. İsterse bencikli dursun umurumda değil. Ev işi asla bitmek bilmeyen bir çile. Neydi o söz "tencerelerinin geleceğinden daha parlak olmasına izin verme"

Aynn vala bende aynı ne ugrascaz yaaa 😂🤗

Gölge var var sen daha iyi görürsün ❤️
Sanki görür gibiyim

valla canım evde tadilat isleri olacak diye saldım nasıl olsa yine batacak işlerden sonra, ay ama ne biliyim heveslenmiyim diyorum sanki ama canlıda gördüm gibi

X