2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Sevindim canım özel klinikte duydum bende kalp atışını devlet hastanesi sadece kalp atışı var dedi dinletmedi
Yok devlete ben hiç gitmiyorum zaten aslına kalırsa dün okudum bir doktor demiş hamile kadına kalb atışını erkenden dinlemeye izin vermemiş çocuk için çok zararlı 12 haftada dinletmiş..

Yok devlete ben hiç gitmiyorum zaten aslına kalırsa dün okudum bir doktor demiş hamile kadına kalb atışını erkenden dinlemeye izin vermemiş çocuk için çok zararlı 12 haftada dinletmiş..
Devlette o yüzden dinletmiyorlar zaten zararlı olduğu için. Ben farklı doktorlara sordum ilk zamanlar istemiyoruz dediler. Isı artışı yapılması gerekiyormuş onun duyulması için. Kalp atışı görünüyor zaten ben duyuyayım diye hiç uğraşmadım bebek iyi olsun önemli olan o.

Günaydın kızlar bat 10du dün yemekten sonra test yaptım negatif. Bugün sabah yenilesemmi 😢

Kızlar nisan 2021 tarihli kaset gebelik testine katiyyen güvenilmez değil mi?😂
Benim dolapta büyük bi kutum var içinde hatıra kağıtlar falan var onun içine koymuşum. Hatıra olsun diye değil de lazım olur ya da lazım olan birine veririm diye heralde😅

Devlette o yüzden dinletmiyorlar zaten zararlı olduğu için. Ben farklı doktorlara sordum ilk zamanlar istemiyoruz dediler. Isı artışı yapılması gerekiyormuş onun duyulması için. Kalp atışı görünüyor zaten ben duyuyayım diye hiç uğraşmadım bebek iyi olsun önemli olan o.
[/QUOT
Kalb atışı yeterki olsun bende sanırım öyle edicem önemli bebek

Yeni gelenler hoşgeldiniz.
Herkese uğurlu gelsin burası. Yeni pozitifleri gece okudum ama dönüp bakamadım isimleri unuttum. Tebrik ederim sağlıkla kucağınıza alın inş.
ben hala tarlusal içmemek için direniyorum. Hayal belki benim ki ama 6_7_8 inde akıntım çoktu , regl de düzensiz belki çatlamadır o günlerde bir umut olmuşsa diye içemedim:KK70: hatta söktürücü hiç birşey de içmiyorum. boş yere rahmi kalınlaştırdım aslında bekleyerek.
20 sini test için beklemek ayrı çile.
bu ara da ovülasyon testi ve ocean polysitol siparişi verdim. sizin bahsettiğiniz markaları bilmiyorum. Dr um gebelik planladıgında içersin diye bunu önermişti yıllar önce:KK70: orzax da vitaminlerde iyi diye bunu aldım. bakalım faydasını görürüm inş.
gebelik belirtilerinde idrar kokusu dediniz bi an umutlandım ama ben antibiyotik kullanıyorum ondan dolayıdır diyip toparladım kendimi yine:KK70:
Bir de bu hafta iki oldu baş ağrısıyla uyanıyorum. ilaç içmeden direniyorum. ama ama ama işte.

X