2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evet hormonlar düzeldi ancak Pcos var bende şayet Duphaston kullanmazsam regl olamıyorum. Mecburen kullanıyorum. Ekliyorum canım, uğurlu gelsin 💕🙏
Canım pcos bi arkadasım vardı benden sonra bebek düsünmeye basladı hatta derdi ben de sorun var sen daha kolay kalırsın diye bana, suan 20 haftalık hamile olunca hicbir sey engel olmuyor yeterki vakti gelsin buna cok inanıyorum artık 🙏🏻

Ay kızlar bazen hepinizin gerçekte nasıl birileri olduğunuzu çok merak ediyorum. Suratlarınızı filan. Bir tek ben değilim demi 😂

Lütfen yönetim bu mesajımı yanlış anlamasın, hiç bir sosyal medya hesabıma davet falan etmiyorum. Öyle içimden geldi demek.
Ben seni hep afro saç örgülü biriymişsin gibi düşünüyorum🙈😂

Ay kızlar bazen hepinizin gerçekte nasıl birileri olduğunuzu çok merak ediyorum. Suratlarınızı filan. Bir tek ben değilim demi 😂

Lütfen yönetim bu mesajımı yanlış anlamasın, hiç bir sosyal medya hesabıma davet falan etmiyorum. Öyle içimden geldi demek.
Benim zihnimde bazılarınız sarışın bazılarınız esmer kimisi uzun boylu falan hatta 😂

Sarı akıntısı gelen arkadaşlardan döllenmeden kaç gün sonra ilk gelmeye başladı? Hatırlıyor musunuz? Biraz önce benden geldi de. @Perlitik Seni de etiketlim dedim, gelen bişi var mı senden? Ay bugün nickini bi türlü hatırlayamadığım öğretmen arkadaşımız vardı o tüm gün takip yapıcaktı onda var mı acaba bişi.
Eski mesajlarıma bakıp söylicem sana yine size söylemiştim çünkü burda 😂😂

Eski mesajlar arasından mesaj bulmak da ayrı zor. Kadınlar kulübü yetkilileri eski mesajlar içinde filreleme-arama yapabilir miyiz lütfen. Böyle bir özellik gelirse süper olur.
Bugün yetkililere çok seslendin dikkat çekiceksin dur dur 😂😂 Tahmini yumurtlamamın 8.gününde görmeye başlamışım aşkım yoğun idrar kokusuyla birlikte.

Benim burdan tanışıp reelde görüştüğüm arkadaşlarım var🥰

X