2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bugün yetkililere çok seslendin dikkat çekiceksin dur dur Tahmini yumurtlamamın 8.gününde görmeye başlamışım aşkım yoğun idrar kokusuyla birlikte.
Ben yapınca şöyle bi kokluyorum bu ara ama bişey yok Akıntım da yok gibi zaten. Moralim bozuldu valla. Mide yanmam da akşam saati gittigitti yine. Cuma günü o kaset testi yapayım da oturayım yerime

Ben yapınca şöyle bi kokluyorum bu ara ama bişey yok Akıntım da yok gibi zaten. Moralim bozuldu valla. Mide yanmam da akşam saati gitti. Cuma günü o kaset testi yapayım da oturayım yerime
Kız kokmasın zaten boşver hiç güzel bi şey değil mide yanması belirti miymiş ya?

Yok ben biliyorum ilk gebelikten. Ama ne zaman kokmaya başlamıştı hatırlamıyorum
Ne bileyim genelde okuyordum onu. Ama değilse hiç takılmayım Düzgün bi belirtim yok neye tutunayım bilmem ki
Ya valla kafayı yicez biz böyle böyle ilk gebeliğinde idrar kokusu mu olmuştu???

İyi geceler canım kızlar.
İki gündür yatılı misafirim var. Aklım sizde arada ergen gibi telefonu elime alıyorum gizli gizli ne yazdınız diye okuyordum. Sonunda tüm mesajları okudum.
Öncelikle 5 dakikalığına yaptığınız etkinliği çok kıskandım. Bende sizleri merak ediyorum
Zumruduanka96 en çok anneni merak etmiştim cevap yazamadım ama iyi olduğunu öğrenince çok sevindim, inşallah ameliyatı da iyi geçer sağlığına kavuşur
Tikabasa tebrik ediyorum canım.
G gunes2018 seni de tebrik ediyorum canım.
Başka neleri kaçırdım bilmiyorum. Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz topiğimiz uğur getirsin inşallah
Sistit hakkında yazmışsınız. Kimseyi ümitlendirmek istemem ama bir yakınım da hamileliğinin ilk günlerinde tuvaletten çıkamıyordu. İnşallah sizlerinki de hamileliktendir

Ya canım Allah razı olsun insanın böyle düşünceli arkadaşları olduğunu görmek ne güzel ay çok duygulandım çok şükür inşallah ameliyatında iyi geçecek

Çok teşekkür ediyorum canım darısı sizlere olsun inşallah ilk sayfadaki tablo neredeyse hep benimki gidiyor gurup olarak mart annelerine geçeriz inşallah

Yaa beni ne hissediyorsun çok merak ediyorumm

Kızlar biri mide yanması belirti mi diye sormuş ben hamile olduğumu öğrenmeden 1,5 hafta önce mide yanmasından iki üç gece uyuyamadım . Hatta bundan önceki ay kimyasalım vardı onda da mide yanması şikayetim vardı yine aynı şekilde bu ay da olunca acaba yine mi diye aklıma bi takılmadı değil tabi arka arkaya olcağına pek inanmadım bide adet günüm bayrama denk geliyordu deli gibi başım dolanıyordu sanki düşcem bayılcam sandım dedim kurban telaşından çok dolandım yada troid tavan yaptı yine olumlu düşünemedim . Ama nasıl bir baş dönmesi en çok bu iki belirtim beni işkillendirmişti normalin dışındakilerden belki birilerinize umut olur diye yazayım dedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…