2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Anladım canım doktorun bilgisi varsa okey normalde 400 mikrogram kullanılıyor. 5 miligram yüksek doz. 12.5 katı. Ama dr'un haberi varsa problem yoktur
bu defa bende kese boyutu haftası falan net ögrenıcem insan ilk muayeneler de heyecan yapıyor unutuyor bir çok şeyi

Ayyy bakalım bizim minnoş nolcak ben şuan almıyorum. Zaten alsam da unisex alırım. Şu indirimlerden bebek arabası ve oto koltuğu bakmayı düşünüyorum sadece

Kızlar bir de folik asit ne önerirsiniz ? daha önce hiç kullanmadım , aile hekimi folibol önerdi. Deneyiminiz varsa paylaşırsanız çok sevinirim.
Vifolic kullanıyorum içinde bir sürü vitaminde var canım eczacı velim önerdi banada aile hekimim folibol verdi yazılanları okuyunca vifolicten devam edicem

Kızlar selam benimde bugün belirgin şekilde beyaz süt gibi akıntım oldu göğüs ağrım biraz daha belirginleşti koltukaltıma doğru freely erken gebelik yaptım bu sabah negatif bat 5 gün var testi beğenmedim pek idrar algılaması çok yavaş geldi.yeni alıcam ama sırf yarın yapmamak için eşime yarın akşam aldırcam perşembe yapıcamMidem bulanmaya başladı birde sabahta hafif vardı ama şuan daha yoğun. Hafif batmalar oldu ama çok değil biraz leğen kemiğimle kalçamın arası ve belim ağrıdı bugünsizce var mı birşeyler kızlar

Ayyy bakalım bizim minnoş nolcak ben şuan almıyorum. Zaten alsam da unisex alırım. Şu indirimlerden bebek arabası ve oto koltuğu bakmayı düşünüyorum sadece
Aman yok yok kuzum erken alınmamalı. Ben o zamanlar ilk olmasının verdiği heyecanla almıştım daha sonra pişman olmuştum. İlla alınacaksa da unisex renkler alınmalı dediğin gibi.. ama ne yalan söyliim insan çoook merak ediyor kız mı erkek mi diye

Tabi canım ben de çok merak ediyorum minnoşumu

Hakkında hayırlısı olsun canım koltuk altına doğru göğüs ağrısı bende de olmuştu. Erken gebelik yerine bence kaset test yap laboquick öneririm çok iyii. Bat günü test yapıp hamile olduğunu öğreneni duymuştum burda yanlış hatırlamıyorsam.

Kuzum kasette yaptım bugün ondada çıkmadı freely idi. ama eşime erken gebelik aldırıcam şimdi yarın sabah yapıcam mide bulantım aşırı çünkü kasette aldırayım olmadı eczanede var mı o marka gebelik hesaplama sitesinde döllenme 2 eylül yazıyor varsa eğer yarın ya da perşembe çıkar sanırım

Kızlar hastaneye gitmeniz lazım. Burada hiç kimse bilemez. Varsayımlarla yola çıkmayın sakın. Güzelce doktor kontrolünden geçin. Ben de cevap vermedim çünkü bilemedim ne cevap vereyim hiç çatlama iğnesi deneyimim vs bunlar olmadı.

Bugünü yazdıgın yere tekrar tıkla baştan yaz canım düzelir

Çok şükür canım çok sevindim düşük yapmadıgına bende hamileyim kuzum benimde düşün riskim var 2 gün önce kıpkırmızı kanamam oldu

bu defa bende kese boyutu haftası falan net ögrenıcem insan ilk muayeneler de heyecan yapıyor unutuyor bir çok şeyi
Canım ya ben ne dıcem ultrason kağıdına baktım da 5+0 yazmış dr ama + olarak -1 hafta 3 gün yazmış neden öyle bilgisi olan var mı

Çok şükür canım çok sevindim düşük yapmadıgına bende hamileyim kuzum benimde düşün riskim var 2 gün önce kıpkırmızı kanamam oldu
Çok şükür canım senin profilde kendi resmin vardı sanırım ben giderken. Allah'ım hayırlısıyla sağlıkla tamamına erdirsin hiç korkma dinlen. Kaç haftalık oldu çok geçmiş olsun.Bana da doktorlar aşağı yerleşmiş çok aşağıda vs dediler ben de dinlendim bir süre sen de dinlen

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…