2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Olulsayon testinde 3 Eylül de pik gördüm. 2 sini ve 4 ünü değerlendirdim. Bol havuç yedim, şu anda avokado ya sardım. Kızlar ne dediyse yaptım bekliyorum :) belirti arıyorum bazen var bazen yok …. Devam …

Ovulasyon 10.gün hala böyle

Eklentiler

• IMG_20230912_143234_043.jpg
    81 KB · Görüntüleme: 35
Bu mesaja o kadar mutlu oldum kiGeçen gün aklıma geldin hiç görünmeyince olumsuz bir durum olduğunu düşünmüştüm çok şükür güzel ilerlemiş

Ovulasyon 10.gün hala böyle
Benim 13. Gün aynı böyle daha erken 10. Gün böyle olması normal bence döngü 28 gunden kısa değilse
ne faydası var acaba inanın sadece okudum burda düşünmeden yemeye başladım :)))) önceden sevdiğim bir şeyde değildi .. sorgulama sıfır şu an bende :)
Yumurtlama sonrası rahim sağlığı için ve döllenme olursa tutunmaya yardımcı oluyormuş

Benim 13. Gün aynı böyle daha erken 10. Gün böyle olması normal bence döngü 28 gunden kısa değilse

Yumurtlama sonrası rahim sağlığı için ve döllenme olursa tutunmaya yardımcı oluyormuş
Şuan ne sıklıkla değerlendiriyorsun

Kızlar bir de folik asit ne önerirsiniz ? daha önce hiç kullanmadım , aile hekimi folibol önerdi. Deneyiminiz varsa paylaşırsanız çok sevinirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…