2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Maşaallah Allah tamamına erdirsinGeçiyor canimm o gunlerde geçiyor. ben hastane tadavisi aldım evde günde 10-15 kere kustum midem boştu yine kustum 15. Haftada hafiflemeye başladı benim 12-13-14 tavan yapti. Senin inşaallah hemen geçer

Kuzum sen çalışıyor musun? Çalışabiliyor musun napıyorsun merak ettim

Maşaallah sağlıkla ilerlesin canım keyfini çıkar, her şey olacağına varır 8 e kadar gitme bile bence kontrole, çok heyecanlı oluyoruz anlıyorum ama biraz büyüsün her şey netlessin
Bir defa gittim keseyi gördüm canım, eşim haftasonu şehir dışına çıkacak o gitmeden de bir gideceğiz kasiklarimda ağrı oluyor bugün çok oldu korkuttu beni açıkçası

eda
Sipser Ya kızlarr benimde 21 Eylül bat tarihimm Hadi hayırlısı olsunn hakkimizda ve bende de asiri gaz var anlamını veremiyorum A Alinnnn
Ayyy kaldı 9 .. bende de geçen hafta gaz çoktu bu hafta daha rahatım. Tam bi belirti buluyorum ertesi gün gitmiş, sonra hop geri gelmiş :) değişik bir heyecan yaşıyorum bu ay inşallah olur ne diyelim

Korkma kuzum normal. O bütün hamilelik boyu olacakmış. Bazı doktorlar ilaç veriyor bunla ilgili
Normalde haftaya saliydi randevum, bu persembeye çektim canım, bugün hamile olduğumu bilmesem regl oluyorum derim öyle bir ağrı giriyor sol kasigima Perşembe inşallah kalp atışını duyabilirim de içim rahatlar

Kızlar selam, size bir şey soracağım. Ben birkaç aydır yumurtlama günlerini ovü testiyle de takip ediyorum. Genellikle 14. gün kopkoyu 15. gün silik çıkıyor. Öncesi ve sonrasında da silik silik devam ediyor. Akıntım da artıyor ama çoğu zaman af edersiniz beyaz renkte ya da sulu oluyor. Hatta yumurtlama günü pembemsi bir kanama da oluyor az bir şey. Yani hiç test yapmasam bile bu belirtileri gözlemlemem çok kolay. Adetlerim de 28-29 günde bir tekrarlar. Şimdi bu durumda düzenli yumurtlayan biri olduğumu kabul etmem gerekir öyle değil mi? Yani mesela yumurta büyüklüğü 14-22 mm ye ulaşmalı falan yazmışlar takip yaptıranlar. Benimki o büyüklüğe ulaşmadan çatlıyor olabilir mi? Ya da ne bileyim çatlatma iğnesi kime göre neye göre yapılıyor? Marttan bu yana 6 ay oldu desek bunun 4 ayında yumurtlama günü denemişizdir yani ama hamile kalamadım.
Bu ay da kalmamışsam çatlatma iğnesi yaptırayım diyorum ama buna neye göre karar veriliyor?
Talep üzerine yapılır mı? Kaç kez yapılıyor ne zaman başlanıyor doktor mu yapıyor kendimiz mi? Yani bilen anlayan varsa beni biraz aydınlatabilir misiniz?

Merakla ben de cevap bekliyorum şu an , tam da aynı şeyleri düşünüyordum ..

Merhaba ben delirmeden yardımlarınızı bekliyorum reglim de çift çizgim de ortada yok
-bugün çatlamamın 17. günü, regl olmadım. HCg testi yaptım ama bir şey görünmüyor. ( 1.foto)
-Ovülasyon testine göre çatlama 26 ağustos. (2. Foto)
-Dün akşam ve 7 eylülde tekrar lh testi yaptım, 7 eylüldeki fazla koyuydu. Dünkü çok açık. ( 3. Foto)

Ve daha önce arsima testleriyle yanıltıcı yumurtlama görmüşlüğüm var, acaba yine öyle mi oldu? Asıl yumurtlamam 7 eylül civarı mı oldu ki? Kaset olan lh ve hcg birgebeden.

Eklentiler

• IMG_20230912_135857.jpg
    41,6 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_20230912_135459.jpg
    130,7 KB · Görüntüleme: 48
  • IMG_20230912_140052.jpg
    41,9 KB · Görüntüleme: 46
Evet canım kayboldun ortadan ama iyi olduğuna cok çok sevindim bende sonunda hamileyim yeni öğrendim daha kan vermedim bat günümü bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…