2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kızlar günaydın bu sabah elimde bebetime kaset test vardı onu yaptım dünkü üstteki o bir gebenin günlüğünden algılama dereceleri mi farklı yoksa içime korku girdi kimyasal olursa diye çünkü koyuluk göremedim

Eklentiler

• 20230912_075256.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 90
Koyulaşma takibi için aynı marka test yapmalısın canım, dediğin gibi hassasliklari farklidir

Koyulaşmayı aynı marka ile test edebilirsin kuzum. Her testin farklı çünkü algılaması

Algılaması farklı kuzum ve bebetime hiç kaliteli degil alma başka aynı marka test al 4 5 tane onunla takip et koyulaşıncada kan ver merak etme bebegin seninle ben inanıyorum çok mutluyum sabrının karşılıgını verdi allahım

Bebısm 3.nun fotosunu alalım
Günaydın kızlarcımm dün eşime de yaptırdım hahxhahzhahs onun çizgisi benden daha belirgin çıktı diyo ki senden daha çok hamileyim hahxjsjxja suyla yaptık çizgi çıkmadı testlerin hepsini çöpe attık zaten öyle bir hissiyat oluşmadı bende o yüzden pek güvenmedim hayırlısı artık gelecek aylara bakacağızz

Koyulaşma takibi için aynı marka test yapmalısın canım, dediğin gibi hassasliklari farklidir
Koyulaşmayı aynı marka ile test edebilirsin kuzum. Her testin farklı çünkü algılaması
Kızlar içime şu serptiniz bian bi korku girdi elimde bi tane daha bir gebenin testi var ama idrarı döktüğüm için yapamadım o yüzden panik oldum sabredip yarın yaparım artık şuan beta düşük belli o yüzden kan işini regl günü vereyim diyorum stres yapmiyayım ay çok stresli işler nasıl olacak sağlıklı mi degilmi artık geceleride uyuyamıyorum

Her anı ayrı bi stres canım emin olabilirsin

Başlarda ben de hiç uyuyamadım kuzum. Çok gergindim. Sabah erkenden kalkıyordum ki bu benim için mucize ama stres hiç bitmiyor bak 12+3 bugün. Dün kasıklarımda ağrı vardı çok korkuluydum. Sabah öğürmeler ilacı zorla içmeler. Şuan hala midem bulanıyor okuldayım Allahtan öğrenci yok gelmedi. Yoksa gerçekten hiç iyi değilim

Kızlar freelynin erken gebelik testi nasıl sizce ? Bugün bat 5 gün kaldı yaptım negatif. çok yavaş ilerledi pek güvenilir hissetmedim deneyimi olan yazabilir mi ? Bi de yine erken test yapmışım dimi dayanamıyorum

senden umutluyum canım güzel haberlerini bekliyorum inşaallah

Aşkımmmmm e gördüm çok çok çok sevindim bebişin orada sana el sallıyor sağlıkla ilerlesin inşallah ya çok sevindim cidden bata kaç gün vardı
tşk ederim canım benim dün 2 gün vardı canım bugün1 gün kaldı senden de güzel haberler bekliyoruz canım hayırlısıyla

Yaaa çok mutlu oldum gerçekten Rabbim sağlıkla büyümesini nasip etsin kuzum Tebrik ederim gerçekten
tşk ederim kuşum bak sen nerdeyse doğum yapacan ben anca hamile kaldım ama çok şükür herkesin zamanı farklı demekki rabbim herkes için en hayırlı zamanı belirliyor biz bilmiyoruz benim için zor sürec şimdi başlıyor

Senin fındığın nasibi de zamanıda şimdiymiş demek ki balım

cok tatlısın ay benimde başlıcak hatta dün yaptıgım yemegi yiyemedim bi tiksinme oldu hafif hafif bende de başlıyor kasıklarda da anı kramplar giriyor çok korkuyorum hayırlısıyla bi kese kalp atışı duysam biraz daha rahatlıcam zamanda gecmiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…