2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Yani korunmanıza gerek yok dedi. Kanama bitsin diye ben bekliyorum cesaret edemedim kas yapayım derken göz çıkarmayalım 🙊 bekleyeceğim bir iki gün daha. Ovulasyon testi yapıyorum zaten ☺️
Tamam canım ovulasyonla takip ediyorsan iyi. Kaçırmazsın gününü. Ama çok da bekletme kuzum. Hijyene dikkat edince sıkıntı olmaz muhtemelen. Bekle bakalım bir iki gün dah 🙏

Tamam canım sorarım
Yok yok kuzum endişe etme. Sıkıntılı durumlarda sık kontrol ediyorlar. Ben bunu takmıştım çünkü kafaya. Sorun değil merak etme 🙏
Bir de şey dicem kalp atışına kadar hayırlı olsun bile demiyorlar hep umutsuzlar. Onu da takma kafana lütfen. Onlara göre çok normal şeyler biz üzülüyoruz ama hepsi böyle

İkinizin de sağlıklı hamilelikleri olacak sağlıklı bebekleriniz dünyaya gelecek 🧿🙏 Merve3553 Merve3553 her gebelik riskli, evet belki bir tık uyarmış doktorlar ama her şey güzel olacak 🙏🙏 kıymetli gebelik bu bebişler 🧿🙏 sıkı sıkı tutunacaklar hayırlısıyla. Moralleri yüksek tutalım kızlar ♥️ bebişleriniz için 🙏
Evet canım çok haklısın 👍🥰

Canım inş sende o pozitifi göreceksin🤲 mutlaka vitamin takviyesinin gerçekten desteği çok ben geçen aydan beri imrly ve omeqa010 kullandım daha once baska vitaminde aldım ama bunlar etkili gibi geldi ne kullanıyorsun bilmiyorum ama ayrıca d vitaminim yerlerdeydi düşün 4 çıkmıştı kıştan beri d vitamini kullanıyordum geçen ay baktirdim 17 çıkmış bunların hepsinin etkisi var seninde olacak umudunu kaybetme
İnsallah canım benim cörekotu inofolic combivvs kullanmıstım iki aydır yine olmadı bakalım bu ayda bunları kullanalım, tekrar saglıkla al kucağına bebeğim ❤️

Yok yok kuzum endişe etme. Sıkıntılı durumlarda sık kontrol ediyorlar. Ben bunu takmıştım çünkü kafaya. Sorun değil merak etme 🙏
Bir de şey dicem kalp atışına kadar hayırlı olsun bile demiyorlar hep umutsuzlar. Onu da takma kafana lütfen. Onlara göre çok normal şeyler biz üzülüyoruz ama hepsi böyle
Tamam kuzum doktorlar zaten en kötüye hazırlıyor her zaman inşallah her şey yolunda gidecek inanıyorum. Kanamam kesilirse içerdeki kanama da geçmiş mi olur kuzum

Tamam kuzum doktorlar zaten en kötüye hazırlıyor her zaman inşallah her şey yolunda gidecek inanıyorum. Kanamam kesilirse içerdeki kanama da geçmiş mi olur kuzum
Galiba öyle kuzum. Şuan çok şükür ben de leke de kan da yok. İçeride de öyle bir alan artık yok. Ama baksana benimkini kese sancılar artık nasıl öyle sandılarsa iki doktor da öyle söyledi

Galiba öyle kuzum. Şuan çok şükür ben de leke de kan da yok. İçeride de öyle bir alan artık yok. Ama baksana benimkini kese sancılar artık nasıl öyle sandılarsa iki doktor da öyle söyledi
Benimki ince uzun canım kanama alanı oldugu belli

Kızlar merhaba uzun zamandır yazmıyordum bir sorum var umarım görür cevaplarsınız dün eşim eczaneden dış kabı böyle olan bir predictor test almış ama içi bu şekilde çıktı sahte olma ihtimali var mı? İçinin görselini de attıyorum
Sahte kuzum ya.. ben de gecen ay 3 tane siparis verdim. Bunlardan geldi. Ilk yaptgmda silik bir cizgi gördüm. Heveslendim ama guvenmedim de haliyle ogrendik sonucta artik🤣🤣 diger ikisini de sonra yaptim onlarda cikmadi bisey. Sen koyulasma bak bence artimed t1 t2 li olan olsaydi elinde daha iyi olurdu ama bunda da koyulasma gorursen o zaman daha net bir sekilde var diyebiliriz. Insallah vardir bu arada🙏🙏🙏🥰

A Afratafrac ben bugün adet oldum. Ve bugün doktora gittim. Her şey yolunda 🙏 Çarşamba günü ilaca başlıyorum. Haftaya Çarşamba ise yumurtlama takibi için tekrar doktora gideceğim.
Sat: 11 Eylül bat: 15 Ekim

Benim dün akşam kırmızı kanama. Geldi 😭😭😭😭 acile gittim kese duruyor düşük tehliken var dedi ilaçlara devam başka yapacak birşey yok dedi çok kötüyüm birazdan özele gidecegim dualarınıza ihtiyacım var çok yoruldum artık 😭😭😭😭

Ben geldim kızlar neler yaşadım neler ufak bi özet geçeyim size. İlk devletteki doktoruma gittim ve keseyi yine göremedik alttan baktı belli belirsiz bi kese dedi geri gelişimi dedi çok korktum hemen özel bilindik bi doktorun muayenesine gittik ve çok şükür orda net gördük riskli bi gebelik ama hastasıyla uyumlu içinde yolk bile olduğunu söyledi korkulacak bir durum yok şuan için dedi ama eski sezeryan yerime yakın biraz aşağıya yerleşmiş 2 haftaya belli olucak herşey dedi 2 hafta sonra tekrar çağırdı lütfen dua edin de bi sorun olmasın kanama olabilir düşük olabilir hazırlıklı olun herşeye dedi ama şuanlık iyi maşallah 🙏
Canlar ikinize de çok geçmiş olsun, moralinizi yüksek tutup pozitif düşünmeye çalışın. Çok hareket etmeyin hatta mümkünse bişey yapmayın bolca dinlenin. Allah'ın izniyle herşey yoluna girecek. Ben ikinizin de sağlıkla bu durumu atlatacağına ve sağsalim bebişlerinize kavuşacağınıza inanıyorum. 💕 elinizi karnınıza koyup bolca dua edin. Bizim de duamızda olacaksınız ❤

Kızlarrr bir şey sormak istiyorum? bende 3 ay tarihi geçmiş predictor gebelik testi vardı şu adetin ilk günü yapılan testten. Gece aklıma düştü yapayım dedim 1 dk geçince silik çizgi göründü. Tarihi geçik testlerde negatif çıkar genelde diyorlar internette. O yüzden emin olamadım bugun yumurtlamadan sonra 11 gün. Dün testler negatifti. Adete 3 gün var. Kafam çok karıstı önceki günler yaptığım testler sonradan hep silik oldu. Hamile miyim hiç bilmiyorum ilk kez bunlar başıma geldi asla silik bile çıkmazdı günler sonra bile. Test aşağıda kamerada belli olmadı ama gözle görülüyor rahat bi şekilde pembe. Yarın 12.günüm sabah deneyip artık son kere yoluma bakıcam. Dua edin bir mucize olsun🙏🙏🥺

Eklentiler

• IMG_20230912_035135.jpg
    IMG_20230912_035135.jpg
    89,7 KB · Görüntüleme: 58
A Afratafrac ben bugün adet oldum. Ve bugün doktora gittim. Her şey yolunda 🙏 Çarşamba günü ilaca başlıyorum. Haftaya Çarşamba ise yumurtlama takibi için tekrar doktora gideceğim.
Sat: 11 Eylül bat: 15 Ekim
Hayırlısı canım, ben artık. tabloya isim eklemiyorum. Aşağıdaki topiğe geçebilirsin ekim ayı için.

Mehaba, eşimle 4 aydır çocuk deniyoruz.doktorum geçen ay duphastona başladı bu eylülde klomen verdi adetin 5. Günü başladım günde 2 tane daha sonra yumurtlama günlerinde gün aşırı ilişki önerdi sonrasında duphaston a başladım.şimdi sol kasıgımda batma ve ağrı oluyor çok heyecanlıyım acaba hamile olabilir miyimm

Mehaba, eşimle 4 aydır çocuk deniyoruz.doktorum geçen ay duphastona başladı bu eylülde klomen verdi adetin 5. Günü başladım günde 2 tane daha sonra yumurtlama günlerinde gün aşırı ilişki önerdi sonrasında duphaston a başladım.şimdi sol kasıgımda batma ve ağrı oluyor çok heyecanlıyım acaba hamile olabilir miyimm
Merhaba inşallah hamilesindir ama kullandığın ilaçlarda vücudumuza farklı etkiler yaratabiliyor ondan da olabilir

Kızlarrr bir şey sormak istiyorum? bende 3 ay tarihi geçmiş predictor gebelik testi vardı şu adetin ilk günü yapılan testten. Gece aklıma düştü yapayım dedim 1 dk geçince silik çizgi göründü. Tarihi geçik testlerde negatif çıkar genelde diyorlar internette. O yüzden emin olamadım bugun yumurtlamadan sonra 11 gün. Dün testler negatifti. Adete 3 gün var. Kafam çok karıstı önceki günler yaptığım testler sonradan hep silik oldu. Hamile miyim hiç bilmiyorum ilk kez bunlar başıma geldi asla silik bile çıkmazdı günler sonra bile. Test aşağıda kamerada belli olmadı ama gözle görülüyor rahat bi şekilde pembe. Yarın 12.günüm sabah deneyip artık son kere yoluma bakıcam. Dua edin bir mucize olsun🙏🙏🥺
Çizgiyi bende gördüm ama son kullanma tarihi geçmiş olması tabi kafa karıştırıyor ilk idrarla yenile bugün testi inşallah kesin sonucu alırsın hamilesindir🙏🏻

X