2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Kuzum değerlendir mutlaka azıcık kanamadan birşey olmaz. Ovulasyon testi yaptın mı
Tadım kaçımı sorma bu mesajı yazdıktan sonra farkettim kanamam artmış baya kahverengi ama hafif agrim da var doktorumu aradım 10 güne kadar normal çok uğraştık açmak için dedi yumurtlamama 4-5 gün var gibi hissediyorum ovu testim silik baya. Umarım kanamam durur degerlenirebilirim bu ay.
Ben de üç gündür ovu yapıyorum kuzum silik ama koyuya yakın çıkıyor takipteyim . Bugün döngünün 10. Günündeyim biz başladık değerlendirmelere hadi bakalım hepimize başarılar
Hadi bakalım Allah güç kuvvet versin insallah biz de bir iki güne başlarız kaçırmam yumurtlama gününü.

Ay ne güzel düşünmüşsün çok olumlu hissettim okurken umarım seninde güzel haberini alacağız tez vakitte

Kızlar benim ateş bu şekilde en son cumartesi değerlendirdik bugün döngümün 18.günü değerlendirmeye devam etmem gerekiyor mu

Kızlar ateş ölçümü ile ilgili bilgi verir misiniz şimdi ölçüm 35.80 çıktı geçen gün ölçüm yaptığımda 36.20 falan dı adetim mi gelecek nasıl anlıyoruz onu

Yaaa çok mutlu oldum gerçekten Rabbim sağlıkla büyümesini nasip etsin kuzum Tebrik ederim gerçekten

Valla 3.yü yaptım öylesine bakim nolcak diye o da böyle silik çıktı bilmiyorum hiç bikaç gün sonra çıkar artık bakalım

Evet bazılarının kanaması daha fazla olabiliyormuş. Benim iki gün damla damla gelmişti. 4-5 güne kalmaz bence kanaman. Doktor kanama bitmeden olmasın mı dedi kuzum? Aslında hijyene dikkat edilirse değerlendirmeniz olmaz mı ki? Gerçi ağrın varsa bilemiyorum tabi

Yani korunmanıza gerek yok dedi. Kanama bitsin diye ben bekliyorum cesaret edemedim kas yapayım derken göz çıkarmayalım bekleyeceğim bir iki gün daha. Ovulasyon testi yapıyorum zaten

Ayyy inşallah kuzum inşallah benimkide geçer vajinal kullanınca farketti

Benim de her ay sivilcem çıkar bir iki tane. Çıkmaması çok umut verici hadi hayırlısı

İnşallah kuzum inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…