2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Evet kuzum gördün mü sende bebegi doktor söylemedi ama ben o soldaki nokta gibi olan şeyi bebege benzettim hemde plesentası solda bebek sagda erkek oluyor 😔😔 inşallah kanamam geçer gerçi dün kırmızı oldu bugün kahve geliyor sildikçe 🙏🙏🙏
Gördüm aşkım bebek olusmaya baslamıs.kese dolu.sen üzülme kuzum gececek.sadece dınlen bol bol.bırde ıgne nıye yapmadılar anlamadım,bebek var sonucta,dıs gebelık degıl bısey degıl.her dr un kafasına gore yorumlamasını hıc anlayamıyorum ya

Kız yok ne erkegi herkeze yorum yapıyorum ya ğzüntümden kendime bişe diyemedim. Ben mi görüyorum sadece dedim ama gören oldu saglıkla tutunsunda önemli olan o görünene göre yorum yaptım sadece hiç bir sorun olmadan yapmak isterdim ama olmadı 😔😔
ay canım benim ben bugün şokunu atamadıgım için kendine diyorsun sandım 😂 o üzgün ifadeni de hemen kaldır kuşum daha hem kendine hem bana yorum yapacaksın 🙏😍

Gördüm aşkım bebek olusmaya baslamıs.kese dolu.sen üzülme kuzum gececek.sadece dınlen bol bol.bırde ıgne nıye yapmadılar anlamadım,bebek var sonucta,dıs gebelık degıl bısey degıl.her dr un kafasına gore yorumlamasını hıc anlayamıyorum ya
Doktor bebek kalp atışı olmadan igne vermenin bi anlamı yok dedi. Belkide o bebek degil biz öyle gördük

Doktor bebek kalp atışı olmadan igne vermenin bi anlamı yok dedi. Belkide o bebek degil biz öyle gördük
Bebek o mınnosum.daha once bınkez gordum yolk kesesı olusmus ıste.dolu gebelık demek bu.neyse bekle bakalım bır ıkı gun daha.Allahım ınsallah devam etmez leke fln.cok guzel olcak ben emınım.ayrıca bebegınde olusuyor gecenkı ultrsondsn bu tarafa buyumus resmen😍

Bebek o mınnosum.daha once bınkez gordum yolk kesesı olusmus ıste.dolu gebelık demek bu.neyse bekle bakalım bır ıkı gun daha.Allahım ınsallah devam etmez leke fln.cok guzel olcak ben emınım.ayrıca bebegınde olusuyor gecenkı ultrsondsn bu tarafa buyumus resmen😍
Evet büyümüş canım ama dün acile gittigimde daha büyüktü kese bugün küçülmüş geldi belkide ultrason farkıdır ama dün içi bomboştu

Vajinadan mı gördün kuzum sen bana karından baktı
İlk gittiğin devlet karından baktı gözükmedi alttan baktı gördük az küçük bişey ikinci gittiğin özeldeki doktor direk gözükmedi alttan baktı gitince alttan bakalım dedi oda baktı direk gördü sezeryan dikişinin altında kalıyor o yüzden karından görememiştir dedi

Merve3553 Merve3553 kuzum özele de giderek çok iyi yapmışsın. Bolca dinlen kalkma. Allah ın izniyle sağlıkla devam edecek 🙏
Evet canım devlet bitti artık gitmem bir daha bu doktor tanıdık iyi de ilgilendi beğendim hem evime de çok yakın sadece çok ciddi dan dan söylüyor kanamalı bir gebelik olcak hazırlıklı ol dedi

melegim can melegim can bak geldim eve gram halim yok sen kötü düşünme diye kendiminkileri atcam şimdi sana😍 bak bana bu görüntülere 2 kese dedi. Ama biri kan pıhtısıymış biri keseymiş
image.jpg
image.jpg

9.günün bu kadar silik olması normal mi daha çok mu erken ay bu ovulasyon da ayrı bi stresmiş 😏
Suan silik çıkması normal kaç günde bir adet oluyorsun genelde 13 14 arası koyulaşıyor
14. 15. Ya da 16. Gun gibi oluyor genelde canim. Uygulama 16si olarak gosteriyor ama bakalim testler dogrulayacak mi?
Uygulamalara güven olmuyor nadiren tutturuyorlar doğru günü 😂
Ben geldim kızlar neler yaşadım neler ufak bi özet geçeyim size. İlk devletteki doktoruma gittim ve keseyi yine göremedik alttan baktı belli belirsiz bi kese dedi geri gelişimi dedi çok korktum hemen özel bilindik bi doktorun muayenesine gittik ve çok şükür orda net gördük riskli bi gebelik ama hastasıyla uyumlu içinde yolk bile olduğunu söyledi korkulacak bir durum yok şuan için dedi ama eski sezeryan yerime yakın biraz aşağıya yerleşmiş 2 haftaya belli olucak herşey dedi 2 hafta sonra tekrar çağırdı lütfen dua edin de bi sorun olmasın kanama olabilir düşük olabilir hazırlıklı olun herşeye dedi ama şuanlık iyi maşallah 🙏
Canım içini ferah tut ve bol bol dinlen inşallah bir sorun olmayacak. Sen kendine dikkat et ama zorlayacak hareketler yapma yorma kendini 🙏🏻
Ayyyyy peki koltuklarım kızlaaaar 🥲🥲 şimdi bakınca fark ettim tiftik tiftik. Alır almaz oldu hem de 🥲 nolcak bu böyle atasım var haaa 😂😂 sinirlendim
Çok alemsin yorumuna çok güldüm ketenler de sıkıntı olabiliyor ama maalesef 😔

X