2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Çok teşekkür ederim canım, bana kendimi özel hissettirdin. Haklısın, eskisi kadar aktif değilim. Bu hafta okul başladı. Bana ağır geldi. Çok halsizim kendimi bitkin hissediyorum. Okuyorum sürekli ama çok geç kalıyorum. Muhabbet bitmiş oluyor ben okuyana kadar. Yeni tempoma alışmam biraz zaman alacak galiba. Sen nasılsın iyi misin
Çok yeniyim ama hepinizin bende çok tatlı ayrı bir yeri var🤍
Aile ortamı gb sıcacık naif sohbetleriniz insanın tadını damağında bırakıyor🥹
Bir anda sessizleşince de insan arıyor🥹
Öğretmenlik çok güzel bir o kadar da sabır isteyen bir meslek kutluyorum sabrınızı da her bir çocuğa olan emeğinize de❤️
Çok şükür canım bakalım rabbim ne zaman nasip ederse tevekküldeyim ve beklemedeyim🤲🏻🌸

Nasıl anlıyorsunuz helal olsun valla. Ben asla anlamam. Normalde de ağrılar olduğu için pcos tan. Hamileliği de anlamadım zaten. Hiç farkı yok bence
Evet ağrılar çok benzer canım, ben erken regl olcam sanmıştım bi an. Burda bi arkadaşımızın heP aynı taraftan yunurtladığını okuyunca farketmiştim ki her ay reglde aynı taraf ağrıyor hiç öbür tarafım ağrımadı. Haliyle bende bi şüphe oluştu 🙈 ama şuan çok şükür ki gebeyim üstüne düşmedim daha fazla

Çok yeniyim ama hepinizin bende çok tatlı ayrı bir yeri var🤍
Aile ortamı gb sıcacık naif sohbetleriniz insanın tadını damağında bırakıyor🥹
Bir anda sessizleşince de insan arıyor🥹
Öğretmenlik çok güzel bir o kadar da sabır isteyen bir meslek kutluyorum sabrınızı da her bir çocuğa olan emeğinize de❤️
Çok şükür canım bakalım rabbim ne zaman nasip ederse tevekküldeyim ve beklemedeyim🤲🏻🌸
Biliyorum o duyguyu bende hemen sahiplenmiştim burdaki arkadaşlığı. Sağolsun tüm arkadaşlar da o samimiyeti hissettiriyorlar. Hatta öyle bir noktaya geldi ki reeldeki arkadaşlarımı aramaz oldum😄

Rabbim en güzel zamanı bilir. Hep söylüyorum biz hep olmasında hayor arıyoruz, oysa olmamasında da var bir hayır, gecikmesinde de. Ama insanoğlu sabırsız işte istiyorki istediği hemen olsun. Rabbim kimseyi fazla bekletmesin inşallah hayırlıyla herkesin gönlüne göre versin inşallah 🙏

Biliyorum o duyguyu bende hemen sahiplenmiştim burdaki arkadaşlığı. Sağolsun tüm arkadaşlar da o samimiyeti hissettiriyorlar. Hatta öyle bir noktaya geldi ki reeldeki arkadaşlarımı aramaz oldum😄

Rabbim en güzel zamanı bilir. Hep söylüyorum biz hep olmasında hayor arıyoruz, oysa olmamasında da var bir hayır, gecikmesinde de. Ama insanoğlu sabırsız işte istiyorki istediği hemen olsun. Rabbim kimseyi fazla bekletmesin inşallah hayırlıyla herkesin gönlüne göre versin inşallah 🙏
Değil mi insan burda güzel bir ortam yakalayınca kendini buraya ait hissediyo🥰
Ne güzel söyledin aminn canım benim🤲🏻❤️

X