2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Benim yumurta adet biter bitmez mi çatladı nedir? Daha dur değerlendirmelere başlamadık yaa Dün akşam adetim bitti. Bu sabah uyandıktan sonra kasık karın ağrısı başladı, demin de günlerdir donan beni birden sıcak basmaya başladı. Mümkün müdür? Bu kadar erken olmasaydı ya.

Yok sanmıyorum aynısını bende yaşadım vücut şoka uğruyo bence napacağını sapıtıyo

Canım en son reglimden 1 gün sonra adet ağrısı gibi ağrı yaşamıştım. Burda sorduğumda yumurtan gelişiyor olabilir demişti Afra'm . Zaten 6 7 gün sonra pik görmüştüm .haklı çıkmıştı. belki sende de öyledir .

Sıcak da bastı ama belki yumurta gelişmeye başlayınca vücut heyecan yapmıştır

Olur olur sen bu ay hangi takviyeleri kullanıyorsun kuzum
Bu ay çörekotu kürü devam. Başka da bişey yok. Hatta geçen ay o kadar güzel beslendim, yumurtalar gelişsin diye de bacakları vücudu çalıştırdım yine de olmadı diye sinir oldum saldım bu ay. Kendime geleyim önümüzdeki ay çakşır suyu alıcaz bakalım. Bi de eşim bu ay öğütülmüş çörekotlu kürden yiyor. Geçen ay yedirememiştim. Bunu da bayılarak yemiyor ama en azından yiyor

Oh hiç yoktan yiyiyo canım birdahaki ay çaşkır suyuna gerek kalmaz inşallahhhh

Yavrum sen artık çok düzenli bir şekilde ovülasyon testi mi yapmaya başlasan?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…