2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Bence kafamıza çok takıyoruz bu da strese sokuyor. Akışına bırakmak daha iyi bence

Umarım ama en üsttekinde yok görünmüyor olsa ondada çıkardı sanmıyorum canım ama o kadar çok istiyorum ki
Seninle buralara ilk yazmaya başladığımda, çok daha önce konuşuyorduk kuzum da öykün çok aklıma gelmedi şimdi ama hepimizin derdi aynı Allah nasip etsin kuzum. Umarım doğrudur çizgiler. Yarın yenilediğinde umarım görürsün çift çizgini paylaş bizimle mutlaka

Akıntı geldi mi? Akıntıdan anlıyormuşsun madem o günleri bol bol değerlendirirsin o zaman çörekotunun yumurtlamayı öne çektiğini okumuştum sanki ondandır belki de
Geçen ay da öne çekmişti ama bu kadar değildi. Akıntıdan anlıyorum ama hemen adet bitiminde de olmaz diye dikkat etmedim ki. Bir de adetim akıntı karışımı bişeyle bitiyor ondan bi de aklıma gelmedi.

İnşallah kuzum evet bende seni çok iyi hatırlıyorum inşallah rabbim hepimize nasip etsin

Canım ben çarşamba bhcg baktırmıştım 0.1 çıkmıştı şimdi tekrar baktırdım 1.2 çıktı bu ne demek bilen var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…