2023 AĞUSTOS / EYLÜL AYI GEBELİK PLANLAYANLAR

Ay bu ne zaman koyulaşcak ben koyu görmek istiyorum artık 🙈😅

Eklentiler

• IMG_20230910_144003_777.jpg
    IMG_20230910_144003_777.jpg
    50,2 KB · Görüntüleme: 40
Bugün pik diyorum artık ben 😅😅😅
O zaman çalışmalar sıklaşabilir😄
Yavrum sen artık çok düzenli bir şekilde ovülasyon testi mi yapmaya başlasan? 😂
Ben bikaç ay yaptım. Olmadı bezdim bıraktım. Hem yumurtlama akıntımın çatlamayla başabaş bittiğini fark ettim. Geçen ay da önceki aylar da düşündüğüm tarihte oldum adet.
Ama bu ay niye böyle erkenden oldu ya. Akıntı takibi bile yapamadım. Gerçekten yumurtlama mu bilmiyorum ama öyle sanki. Karnım ağrıyor şu an. İnşallah bat a kadar bikaç tane daha yumurtlayacağımdır😂

O zaman çalışmalar sıklaşabilir😄

Ben bikaç ay yaptım. Olmadı bezdim bıraktım. Hem yumurtlama akıntımın çatlamayla başabaş bittiğini fark ettim. Geçen ay da önceki aylar da düşündüğüm tarihte oldum adet.
Ama bu ay niye böyle erkenden oldu ya. Akıntı takibi bile yapamadım. Gerçekten yumurtlama mu bilmiyorum ama öyle sanki. Karnım ağrıyor şu an. İnşallah bat a kadar bikaç tane daha yumurtlayacağımdır😂
Akıntı geldi mi? Akıntıdan anlıyormuşsun madem o günleri bol bol değerlendirirsin o zaman☺️ çörekotunun yumurtlamayı öne çektiğini okumuştum sanki ondandır belki de

Benim yumurta adet biter bitmez mi çatladı nedir? Daha dur değerlendirmelere başlamadık yaa😬 Dün akşam adetim bitti. Bu sabah uyandıktan sonra kasık karın ağrısı başladı, demin de günlerdir donan beni birden sıcak basmaya başladı. Mümkün müdür? Bu kadar erken olmasaydı ya.
Adette değil de bugün yarın olabilir bence sen değerlendirmeye başla test yapmıyorsan 🤗 Benim adet bitti 2 gün sonra pik gördüm kuzum🤍

X